אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה

אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום לעברית

באיחור של כמעט 50 שנה זוכה פועלו של איש המוסד האגדי אלי כהן לתיעוד בסדרת עשויה היטב. באדיבות נטפליקס אנו מקבלים את אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום לעברית בכיכובו של סשה ברון כהן. זה הזמן להיצמד למסכים וללמוד עם הצד האנושי מאחורי הדמות עליה נבנה המיתוס של המוסד הישראלי .  

אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום לעברית

אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום לעברית

המרגל שהיה מנהל חשבונות במשביר לצרכן

אלי כהן לא נולד למשפחת אצולה ישראלית. אבל דמותו עומדת במרכז הסדרות המומלצות של נטפליקס ישראל. הסרט על המרגל הישראלי בסוריה אלי כהן הוא יצירת מכבדת , מרתקת שאף יוצר ישראלי לא היה מעיז להוציא מתחת ידו. עד כמה היה חשוב וגורלי המידע שהביא אלי כהן למדינת ישראל . מספיקה הציטוט של לוי אשכול , מי שהיה ראש הממשלה ,שאמר  " והביא לניצחון הגדול במלחמת ששת הימים " . 

נולד באלכסנדריה ריגל בסוריה אלי כהן סדרה לצפייה ישירה

חזות מזרחית , שליטה בשפה הערבית וכישורים חברתיים לא יספיקו לך להיות מרגל ישראל בבירת סוריה. דמשק של שנות הששים של המאה הקודמת היה עיר ערבית שכולם בה הכל  על כולם. עיר קטנה , מאד ריכוזית של שלטון ריכוזי . אתה לא יכול סתם מאיזה שהוא מקום , ללא ייחוס משפחתי ולהתברג לצמרת הממשל.

אלי כהן הצליח . בגדול . בתודעה הישראלית הוא נשאר גדול המרגלים. דמות מופת מסתורית. גם בתחום ההנצחה . מדינת ישראל לא הייתה נדיבה כלפיו בהנצחה. אין מעל שמו מכללה , כביש ראשי או מחלף דרכים חדש. כמו פועלו , גם הנצחתו של המרגל אלי כהן , שרויה בערפל.

נטפליקס מייצרת סדרה גדולה על אלי כהן 

סשה ברון כהן פלירטט עם העברית שלו בכמה יצירות קודמות. אנחנו זוכרים אותו מלמל כמה מילים בעברית בסרט בוראט , עושה צחוק מכה ארגוני טרור בסרט ברונו וכעת אלי , The Spy , היא הלהיט של נטפליקס ישראל . הבימוי המעולה הוא של גידי רף ואת אלי כהן מגלם סשה ברון כהן.

השחקנים הישראלים בסדרה אלי נטפליקס 

הסדרה היא לא ממש יצירה כחול לבן אבל יש במה כמה שחקנים ישראלים שתמיד אנחנו אוהבים לראות .  אז הנה הכוכבים של אלי לצפייה ישירה

מוני מושונוב – האחד והיחיד הבולגרי של הקולנוע משחק בתור בכיר המוסד. בעבר שחק גם בסדרת הריגול תא גורדין ב YES  . כך שבהחלט הגיע עם רקע לסדרה הנוכחית. 

הדר רצון- רותם שחקה גם היא בעונה השנייה של תא גורדין וגם בחטופים בתור אשתו של אסי כהן ובת השייח המאמץ. 

אלכסנדר סידיג השחקן האהוב עלי ! מאז שצפיתי במסע בין כוכבים ונפלתי בקסמיו של דוקטור באשיר הייתה לי ציפייה ארוכה ואז נפגשתי אתו שוב במשחקי הכס בתור דוראן מארטל . 

קאסט מעולה ! סדרה של כוכבים ובעיקר תיעוד היסטורי מרתק של אדם יקר , שאיך שהוא לא קבל מהציבור הישראלי את ההכרה וההנצחה.

אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום מובנה לעברית הסברים על הסדרה ורשימת השחקנים בסדרה המעולה של נטפליקס על אלי כהן המרגל הישראלי שהתבסס בעיר דמשק