גלקסי נוט 20 ultra חוות דעת

גלקסי נוט 20 ultra חוות דעת מחירים מבצעים מפרט טכני  

הנה כמה פרטים על הטלפון החדש שהושק רק ב 04/08/2020 וכבר הגיע לארץ.  וכמובן מדובר בספינת הדגל של סמסונג נוט שהוא אחד הטלפונים המשוכללים ביותר המתקדמים ביותר בעולם.  אגב , גם אני אישית משתמש בסמסונג נוט החל ממכשיר ה note הראשון . עוד בימים שצחקו שאני מסתובב עם פלזמה ליד האוזן.  זהו מכשיר נהדר . מאוד פרודוקטיבי . היתרונות החבויים שלו אינם רק בתחום הטלפון נטו . את היישומים שניתן לבצע עם העט לא תוכלו למצוא בטלפון אחר . לרגל השקת המכשירים החדשים – גלקסי נוט 20 ultra חוות דעת .

שימו לב המפרט בארץ שונה מאד ממפרטי המכשירים בחול 

ההבדלים נמצאים בפרטים הקטנים שעושים הבדלים גדולים 

למעשה הושקו שני דגמים השנה.  נוט 20 ומכשיר פרימיום נוט 20 אולטרה. כדאי לשים לב להבדלים ביניהם . כמובן שמדובר בשני מכשירי דגל טובים ומעולים אבל מי שרוצה לרדת לפרטים חשוב מאוד שיידע את ההבדלים ולבצע השוואה בין בין  note 20 ultra למכשיר הצנוע יותר ( יחסית )  note20  .

הגלקסי נוט 20 הוא מכשיר עם מסך קטן יותר . המסך שלו מסך שטוח ולא כמו כמו המסך הקמור של דגם האולטרא. הבדל של 0.2 אינצ' המסך יכול להיות קריטי. בהתחשב בכך שחלקנו נטשנו את הלפ טופ והמחשב הנייד ועובדים עם הסמרטפון . יש הרואים בזה דווקא יתרון בנוחות הכתיבה על מסך שטוח. עניין של העדפה והסתגלות. למול המכשירים האחרים בשוק , לפחות בזמן הקרוב לא תהיה תחרות ל Dynamic AMOLED 2X. 

הסוללה של נוט 20 היא קטנה – 4,300 mAh יותר לעומת 4,500 mAh במכשיר הפרימיום.

השוואת סדרת Samsung Galaxy Note 20  מערכת הפעלה

לשני המכשירים מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד 10 עם ממשק סמסונג oneui 2.5. 

התכונה של העט של סמסונג 

בשני המכשירים התכונות הן זהות אולם מהירות התגובה היא שונה . בנוט האולטרה היא מהירה יותר. ציירים ירגישו את הבדל במהירות. רגישות העט נקרא לייטנסי , מושג המגדיר את מהירות התגובה של העט. אני אחיה עם זה בשלום לרוב הציבור ההבדל הוא לא קריטי. 

מהירות רענון המסך refresh rate

בנוט 20 הרגיל ה refresh rate הוא 60HZ באחיו הגדול עד 120HZעם מהירות אדפטיבית ( חשוב לדעת שבמהירות הגבוהה ניתן להשתמש ברזולוציית מסך לא מקסימלית ).  ייתכן שעדכוני תוכנה עתידיים יפתרו את הבעיה ׁשל הפער האיכותי. מבחינת ההגדרה המקצועית , הסטנדרט הגבוהה הוא 120HZ.

השוואת מצלמות גלקסי נוט 20 ultra 

Note 20 Ultra
Main: 108MP f/1.8
Ultra-wide: 12MP f/2.2
Zoom: 12MP f/3.0 5x, 50X SpaceZoom
Note 20
Main: 12MP f/1.8
Ultra-wide: 12MP f/2.2
Zoom: 64MP f/2.0 3x, 30X SpaceZoom

חומרים האם החסרון הוא יתרון 

גב המכשיר נוט 20 עשוי פלסטיק לעומת הזכוכית של האולטרא. מצד שני הוא צפוי להיות פחות שביר . אז אולי זה יתרון.  מצד שני לאולטרא יש מראה יוקרתי יותר והוא אביזר סטטוס לכל דבר ועניין . לגברים המוקפדים הוא ישלים את המראה יחד עם הרולקס. 

לסיכום גלקסי נוט 20 ultra חוות דעת מה עדיף  אולטרא או נוט רגיל 

הרבה בלוגרים נחשבים בעולם ממליצים דווקא על דגם האולטרה , על הפער של כ 300 דולר במחיר . ההמלצה להוסיף עוד  אלף שקל או  כ 300 דולר בחול כדי למצות את כל התוספות והשינויים שקיימים במכשיר היוקרתי היא כבר כמעט קונצנזוס ברשת.

האם 1000 שקל פער שווים את הכסף 

אם ניקח בחשבון שבדגם note הרגיל אין כרטיס הרחבת זיכרון בשילוב ram נמוך יותר וקיבולת זיכרון נמוכה יותר , אז אני בהחלט מעדיף ובאופן אישי ממליץ על דגם האולטרה של סמסונג. אם כבר להוציא כסף אז לקנות את הטוב ביותר. רוצים לחסוך ? קנו טלפון במחיר של עד 1000 שח ותשארו בדור 4 .

השוואת מחירים נוט 20 ואולטרה

גלקסי נוט 20 מחיר מבצעים השוואות אתר הסלולר

גלקסי נוט 20 מחיר מבצעים השוואות אתר הסלולר

הערת המערכת : הדגם אינו תומך בדור חמש של רשתות הסלולר . המכשיר שכן תומך נקרא samsung galaxy s20 ultra 5G ונמכר על ידי חברת פלאפון כחלק מהיערכות לכניסת תדר 5G . ייתכן שבעתיד כן יביאו את הדמים התומכים בדור 5 ולכן רצוי לבדוק מראש באיזה דגם מדובר.