הוט סינמה רחובות 1+1 בכרטיס אשראי

הוט סינמה רחובות 1+1 בכרטיס אשראי

רשת גלובוס מקס לשעבר משנה את פניה והיא נקראת כעת רשת הוט סינמה. גם אולם הקולנוע בקניון רחובות עבר מתיחת פנים וכמו בתי קולנוע אחרים ניתן לרכוש כרטיסים לסרט במסגרת מבצעי הוט סינמה רחובות 1+1 בכרטיס אשראי

הוט סינמה רחובות 1+1 בכרטיס אשראי

הוט סינמה רחובות 1+1 בכרטיס אשראי

מבצעים בכרטיס אשראי לסרטים ובתי קולנוע 

חברות כרטיסי אשראי מנהלות מאבק על כיסוי של הלקוח. מכיוון שאנו אדישים לפלסטיק בו אנו משלמים נשאר לבדוק אלו מבצעים כל חברת אשראי מעניקה באמצעות אתר ההטבות של חברת כרטיסים האשראי. אני מדבר בעיקר על מבצעים נגישים במקומות שאנו צורכים ממילא וקשה להשיג הטבה חליפית במקומה.

בדקנו אלו חברות כרטיסים אשראי מעניקות כניסה 1+1 הוט סינמה רחובות :

  1. אמריקן אקספרס 1+1 לבית קולנוע הוט 1+1 תמורת נקודות Membership Rewards
    בכל ימות השבוע
  2. MAX מבית לאומי קארד הנחה של 40 ₪ למזמינים באתר או באפליקציית HOT CINEMA, כל השבוע כולל סופ"ש וחג!
  3. ישראכרט קופון 1+1 הוט סינמה על כרטיסים בקופות הקולנוע או הנחה של 40 ₪ למזמינים באתר / אפליקציית בית הקולנוע שימו לב ההטבה מותרת בימי חמישי עד שבת כולל

התנאים המחייבים לפי התקנונים המעודכנים של חברות האשראי בלבד . סקירה מיום 22/09/2019. יש צורך לבצע את ההנחיות להורדת הטבה 1+1 לסרט

הזמנת הטבה 1+1 קולנוע באשראי הוט סינמה רחובות 1+1 בכרטיס אשראי

הבת שלי ממש לא מבינה איך היא לא מצליחה להשיג הטבות 1+1 לקולנוע . איך זה שההקצאה נגמרת בכל פעם שהיא רוצה להזמין . אז הנה טיפ חשוב שצריך להכיר על מנת לחסוך הרבה כסף בכרטיסי קולנוע . הזמינו הטבה מבעוד מועד , בעיקר בסופי שבוע . ההטבות לרוב תקפות מספר חודשים קדימה , לפי תנאי חברת האשראי.

 

הסרטים של 2024  מומלץ ברחובות

 

לאן שתלכי סרט חדש 2024 להחזיר את האהבה לאופנה

הסרט מלווה את שגרת יומו של שון קו (ביירון מאן), רווק צעיר ומבוקש מהונג קונג, וחברו הטוב נרין (ניקהון), בנים של משפחות טייקוניות דומיננטיות. שון מתרכז בעיקר בטיפוח חיי האהבה שלו, שכוללים דייטים סוערים עם דוגמניות בינלאומיות.

אקשן על המסך הסמוי

סרטו החדש של דני איי. מבוסס על אירועים אמתיים. בובי בלוצ'י הוא שוטר במשטרת ניו יורק. כשהוא מגלה שאשתו בוגדת בו הוא מכה את המאהב שלה, היא עוזבת אותו והוא נזרק מהמשטרה. מזכיר לכם משהו?. אחד הסרטים המומלצים והטובים של פברואר 2024.

טור פרידה סרט ישראלי חדש 2024 במאי: רוני ניניו עם השחקנים: דרור קרן, אילנית בן יעקב, ג'יטה מונטה 

כרמי, עיתונאי תל אביבי, נקרע בין חיי האהבה והמשפחה המתפוררת שלו, הדאגת לבתו שיוצאת להפגנת בלפור והניתוק הבלתי נתפס שנכפה עליו מבנו האוטיסט שהמוסד בו הוא נמצא נסגר ובודד מהעולם כחלק מתקנות הקורונה. במקביל, ברקע שהולך ונצבע בצבעים סוערים ומאימים, הוא נחשף למסע שיטנה תוקפני המתנהל נגדו בשל כתיבתו העיתונאית. החברה הרותחת סביבו מאיימת על שלוות חייו הסוערת. שתי עלילות המתחככות זו בזו, האחת משפיעה על האחרת והיא גם משל על מקבילתה. המתרחש במשפחת כרמי הוא בבואה של התפרקות החברה הישראלית, אבל אולי גם תקוותה.
 | | 2023

מי זוכר את בתי הקולנוע של רחובות 

ברחובות פעלו בעבר לפחות 3 בתי קולנוע בשלבים שונים של העיר. מי מאתנו לא זוכר את קולנוע חן ברחובות ואת הסרטים הגדולים שראינו שם . רמבו , מרדף ליילי וסרטי המופת של טופ הנקס. כל סרט קבל ערך מוסף הודות להיסטוריה של בית הקולנוע .

לפני כעשרים שנה נסגר קולנוע הדר ברחובות ועם תחילת פעילותו של קניון רחובות קבלנו מתחם בתי קולנוע מודרני שכיף לראות בו סרטים . הרבה לפני עידן הנטפליקס וצפייה ישירה . אז מה ? נשאר עם זיכרון ילדות נעים מהקולנוע המאולתר של הפקולטה ברחובות ואת הסרט ינטל שראיתי רק לראות אותך .