החזרי מס ומענקים לעצמאים ושכירים

החזרי מס ומענקים לעצמאים ושכירים

על מנת להתמודד עם המשבר הכלכלי 2020 חוקקה הכנסת חוקים ותקנות חדשות בנוגע להחזרי מס ומענקים לעצמאים חברות ושכירים. האתר הכלכלי מביא לכם את עיקרי המענקים ומזמין אתכם אלינו , ללא התחייבות לבדיקת זכויות מימוש מענקים מימוש זכויות החזרי מס הכנסה ותכנון פיננסי.

מקסימום החזרים לעצמאים ושכירים

מקסימום החזרים לעצמאים ושכירים

מי זכאי לקבלת מענקים לעצמאים 

  1. מענקים לעצמאים באמצעות הרשמה והגשת תביעה באתר אישי מס הכנסה
  2. מענקים לשכירים בעלי שליטה בחברת מעטים אשר נפגעו כתוצאה מהמשבר באמצעות מענקים בסכום של עד 15,000 שח פעם בחודשיים עד ליוני 2021, בדומה לדמי אבטלה לשכירים. מענק זה הוא בגדר רשת ביטחון סוציאלית אישית נוסף על הסיוע שניתן לעסק במענק השתתפות בהוצאת.
  3. על מנת לממש את המענק יש להוכיח ירידה של לפחות 40% במחזור העסקאותי וההכנסה החייבת מס ( הכנסות פחות הוצאות ) אינו עולה על 651,000 ₪.
  4. מענק פעימה שלישית על בסיס מזומן או ירידה בעסקאות מענק השתתפות בהוצאות  מיועד לעסקים אשר נפגעו ב־ 40% או יותר מהמחזור החודשי שלהם, והגדלת המענק המרבי לחמש מאות אלף שקלים חדשים לפעימה, וכן הוספת זכאות לעסקים בעלי מחזור של עד 100 מיליון שקלים חדשים שיעמדו בתנאים שנקבעו. בנוסף, התווספו למסלול הפיצוי גם עסקים בעלי מחזור של עד 200 מיליון ₪ עם ירידה במחזור של מעל 60%, ועסקים בעלי גובה מחזור של 200 עד 400 מיליון ₪ עם ירידה במחזור של מעל 80%..

השאירו פרטים ללא התחייבות

החזר מס מקדמות מס לעצמאים

אם אתם עצמאים ושלמתם מקדמות למס הכנסה עבור חודשים ינואר פברואר 2020 יש לנו חדשות טובות עבורכם.

החוק החדש כולל תיקון לפקודת תקנות מס הכנסה, באופן שמאפשר החזר מקדמות מס הכנסה לעסקים בגין חודשים ינואר ופברואר 2020, באופן מלא או חלקי. במידה ויוצג למס הכנסה חישוב פיננסי שהעסק או העצמאי ישלם סכום נמוך מהמקדמות ואולי אף יהיה צפוי להפסד בדוח שנתי לשנת 2020 .

סיוע לעסקים חדשים מענקי מדינה 2020

כל עסק חדש שנפתח בתחילת 2020, לא יצטרך להוכיח ירידה של 40%, ויהיה זכאי לסיוע בגובה של 3,000 עד 4,000 לחודשיים. לא יהיו שעבודים או עיקולים על מענקים אלה, לעניין עסקים בעלי מחזור של עד 300 אלף ש"ח.

דמי אבטלה לשכירים הזדמנות להחזרי מס בדקו זכאות עכשיו 

המדינה האריכה זכאות לקבלת דמי אבטלה לשכירים עד יוני 2011 . זאת אומרת שמי שכבר שלם השנה מיסים ושכרו ירד בגלל האבטלה זכאי בסופו של דבר , בכפוף לסכומים ותקנות מס הכנסה , לקבל בחזרה כסף מרשות המיסים אם יסתבר ששלם עודף מס . מובטלים השאירו פרטים ובדקו זכאות להחזרי מס כעת ! בדיקה חינם !

מענק הסתגלות לבני 67 ומעלה – החזרי מס לפנסיונרים מימוש זכויות ביטוח לאומי 

מענק הסתגלות לבני 67 ומעלה – הענקת מענה סוציאלי לקבוצת אוכלוסייה זו, שנפלטה משוק העבודה באופן פתאומי, באמצעות המשך קבלת מענקי הסתגלות עד יוני 2021, במקום עד אמצע אוגוסט 2020. המענק יוענק למפוטרים ומי שהוצאו לחל"ת, בהתאם להצהרתם. צעד זה יוצר הזדמנות לקבלת החזרי מס הכנסה ובדיקת הטבות פטור ממס על רווחי הון בשווי אלפי שקלים בשנה . פנו כעת לבדיקת החזרי מס .

[wpforms id="4009" title="false" description="false"]

עוד באתר הכלכלי של ישראל 

בדיקת כספים אבודים וזכאות לירושות קופות גמל ישנות ומלווה מדינה – קראו כעת

בדיקת החזרי מס שלילי מענק עבודה לא תבעתם לא קבלתם – קראו כעת