הערים הכי בטוחות לתיירים דירוג מעודכן

הערים הכי בטוחות לתיירים דירוג מעודכן

התיירות הפכה למכנה תרבותי הרחב ביותר של בני האדם במאה ה 21. אנשים מרחבי העולם מטיילים על רחבי הגלובוס. מדד האקונומיסט מדרג את הערים הכי בטוחות לתיירים דירוג מעודכן לשנת 2019 .

הזמר במסכה פרק 2 צפייה ישירה ספוילרים מי הזמרים מאחורי המסכות

כיצד נקבע הדירוג ואיפה הכי ביטוח לטייל

מגזין economist הוא אחד מאתרי הכלכלה החשובים בעולם. אחד המדדים החשובים שהוא הגדיר ומעדכן מדי שנה הוא מדד הערים הבטוחות 2019 בחסות חברת NEC. הדירוג מבוסס על למעלה מ 50 מדדים הכוללים בין היתר  ביטחון דיגיטלי, ביטחון בריאות, אבטחת תשתיות וביטחון אישי.

"<yoastmark

 

יפן וקנדה הכי בטוחות בעולם לתיירים 

באופן לא מפתיע , הערים הכי בטוחות בעולם נמצאות במדינות שלא מושכות את תשומת הלב העולמית . לרובן אין סכסוכים טריטוריאליים מהותיים המאיימים על קיומם והן מדינות מבוססות. ברשימת עשרת הערים הכי בטוחות לתיירות יש נציגות בולטת לאוסטרליה ויפן . כנראה שהבידוד הגיאוגרפי באוקיאניה מרחיק הרבה צרות . 

הטבלה לא משקרת ערים יקרות הן ערים בטוחות 

עשרת הערים הבטוחות לתיירות הן גם הערים היקרות ביותר לטייל בהן . איפה שיש כסף יש בטחון . בסופו של דבר , תביטו ברשימה , זה לא ערים שניתן להגיע אליהן עם טיסות lowcost  עם כרטיס במחיר 100 דולר . בארצות הברית של אמריקה , כנראה כבר קצת פחות בטוח לטייל והבירה וושינגטון היא הנציגה היחידה של usa  בעשירייה הפותחת . 

קופנהגן, דנמרק
סינגפור
סידני, אוסטרליה
סיאול, דרום קוריאה
מלבורן, אוסטרליה
טורונטו, קנדה
טוקיו, יפן
אוסקה, יפן
וושינגטון, ארה"ב
אמסטרדם, הולנד

הרשימה השחורה הערים הכי מסוכנות בעולם 

סנובים  בעיר קראצ'י בפקיסטאן כבר הייתם ? כנראה שלא , כי זו אחת הערים הכי פחות בטוחות בעולם לטיול עולמי. על מראות בסגנון מנהרת הזמן ואולי גם מטבח מקומי , מרבית תנועת התיירים פוסחים על העיר ועל ערים כמו דאקה בבנגלדש או  ג'קרטה באינדונזיה. פשוט לא מספיק בטוח !

 

קראקס, ונצואלה
קראצ'י, פקיסטן
קזבלנקה, מרוקו
קהיר, מצרים
ניו דלהי, הודו
לאגוס, ניגריה
ינגון, מיאנמר (בורמה)
דאקה, בנגלדש
ג'קרטה, אינדונזיה
בוגוטה, קולומביה

 

דירוג ערים על פי רמת הביטחון האישי לתיירים היכן הכי בטוח לטייל ולשהות ובאילו מדינות לא ממומלץ לכם לבקר דירוג מעודכן 2020