חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה

חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה חכה עם הידיים יש לנו זמן 

איזו התרגשות . אריק החתן ודובי הכלה עומדים מתחת לחופה. הקהל מתלחשש אך מה קורה בלבבות הכלה והחתן בעת החופה. חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה היא אחת התוכניות הכי אנושיות והכי מרגשות על המסך בשנת 2020 בערות קשת לצפייה ישירה 12 . צפיתי והתרגשתי . 

חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה

חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה

צפייה ישירה חתונה ממבט ראשון 2020  

האמת שמאז שעות הבוקר חיכיתי לשידור הזה בערוץ 12. אז מה היה לנו שם ? חופה ראשונה מרגשת בין שני אנשים הנושקים לגיל 60. הכלה סיימה את החופה נרגשת והחתן נראה לי מעט מהורהר. והפרח . אין כמו פרחים לאישה לשבור את הקרח בין גבר לאישה. למרות שעל פי דבריו הוא הרגיש ריחוק. לרגע קל הוא הודה , הוא נבהל ממנה. היא אישה של שמחות .  

החתן אריק הכלה דובי מתרגשים ביחד לאחר החופה 

לפני שנה היא סיימה קשר עם אהבה גדולה ! והוא כעת שואל אותה אם היא בשלה לקשר חדש. הוא מרגיש את ההיסוס. והיא בשלב של שאלות תהיות ובחינה. התהפכו היוצרות. לרוב הגברים הם אלו אשר נשאלים כאלו שאלות באתרי היכרויות – מה אתה מחפש איזה קשר אתה מחפש. 

אני מחזיק להם אצבעות , שניהם ראויים , ובכלל לכל אחד מגיעה אהבה וטוב על הלב.  את אשר בקשה נפשו . אבל כמו שאומרים באנגלית be careful what you wish for. ואף על פי כן הביקוש לאהבה לא מסתיים אף פעם. תשאלו את שלמה ארצי. התכנית והפרקים המלאים חתונה ממבט ראשון מאקו .ברגע כזה צריך ברכה לאהוב ליבי , אבל הם עוד רחוקים מזה. על מה ידברו על מס הכנסה שלילי

ברכה מושקעת עם ניקוד לאהוב ליבי

ברכה מושקעת עם ניקוד לאהוב ליבי

אני הבן אדם הכי משוחרר בעולם ! הילדים שלו הילדים שלה 

אז על מה מדברים אחרי חופה ממבט ראשון. לרגע היה לי deja vu  משיחות באתרי הכרות. אני קורא לזה שאלון משרד הפנים. חצי משאלות נכונות עבור חצי מהאוכלוסייה והיתר פשוט נועדו לארגן זמן למחשבות ולהתפלל שהצד השני יתחיל לדבר וייקח ממך את האחריות להוביל שיחה. 

ועכשיו אני אתפייט על שירי אהבה או כמעט כאלה 

לסיום אני חייב לשתף אתכם בשיר שלא עזב אותי לקראת סוף התוכנית . יש לו מספר ביצועים אבל זה של שלמה ארצי ואסתר שמיר הוא הטוב ביותר לאוזניי. קוראים לו ברית לא מותרת , הוא מתקליט של שלמה ארצי שנקרא מקום , רגע לפני תרקוד ואלבום ביניים לפני הפריצה הגדולה של לילה לא שקט. והנה המילים המרגשות ששכתבה אסתר שמיר , ככה זה מתחיל לכאורה, עוד פגישה מיותרת , שני זרים נתקלים זו בזה ,הוא מזכיר נשכחות, היא נזכרת
הן זו יד המקרה.  והוא מסתיים בתקווה לכאורה עוד אפשר גם אחרת , לכאורה בידיהם הגלגל , אך קשורים הם בברית לא מותרת , בנשיקת הגורל.

מוקדש באהבה גדולה לאהובתי האחת והיחידה , היכן ומתי שלא אמצא אותה