טבעת לטיפול בנחירות משלוח חינם

טבעת לטיפול בנחירות משלוח חינם

בלא מעט בתים בישראל התופעה המוכרת מתרחשת מדי ערב. בני הזוג נרדמים ולאחר מספר דקות אחד מהם או שניהם מתחיל לנחור בקולי קולות. זו בעיה אישית ואסטטית שניתן לטפל בה באמצעות טבעת לטיפול בנחירות משלוח חינם . המחיר באתר הנו 20 שח כולל משלוח ! התשלום מתבצע באמצעות PAYPAL או כרטיס אשראי בסטנדרט מאובטח ! 

טבעת לטיפול בנחירות משלוח חינם

טבעת לטיפול בנחירות משלוח חינם

למה אנחנו נוחרים בלילה 

תופעת הנחירות איננה נחלתם של דברים בלבד . לא מעט נשים אף הן נוחרות במהלך השינה ומחפשות פתרון לטיפול בנחירות .

לנחירות בלילה יש מספר סיבות אשר יכולות להיות שונות מאדם לאדם. חלקן קשורות למבנה הפיזיולוגי של האדם וחלקן לאורח חיים תזונה משקל ומה אנו אוכלים לפני השינה. ניתן להקל על נחירות באמצעות טבעת נגד נחירות .

סגנון שינה היכן להניח את הראש – מקובל להניח ששינה על הגב מגדילה את הנחירות. כאשר אנו ישנים על הבטן על הצד ניתן להקטין את עוצמת ותדירות הנחירות 

שתייה לפני השינה – השתדלו להימנע ממשקאות לפני השינה ואולי אף לשתות כוס תה ירוק . השתייה לפני השינה יכולה להחריף את יובש הרקמות הריריות על האף ולגרום לשרירים תפוסים סביב הגרון . 

משקל יתר גורם לנחירות –  עודף משקל הוא אחת הבעיות של החברה המערבית במאה ה 20 . חלק מתופעות הלוואי באות לידי ביטוי בנחירות בלילה. לכן אם גם אתם סובלים מנחירות רצוי להגיע למשקל אופטימלי ולהרוויח עוד אלמנטים בריאותיים. זה לא רק טונוס שרירים לקוי והגדלת הלחץ סביב רקמות הגרון שגורמים לנחירות . בכלל שמירה על משקל תקין תורמת לבריאות וגם לנראות .

המשלוח יוצא לדרך למחרת התשלום במעטפת דואר 24 שעות
כמה עולה מכשיר לטיפול בנחירות

מכשיר לטיפול בנחירות עשויות סיליקון איכותי עולה 40 שח כולל משלוח ומעמ . אצלנו באתר המתקן נמכר במחיר 20 שח כולל מעמ ומשלוח באמצעות מעטפה של דואר 24 שעות של דואר ישראל. עוד מבצעים ועוד טיפים חשובים על קניות ברשת בכתבה מיוחדת על קניות משתלמות באינטרנט 

[siteorigin_widget class="WP_Nav_Menu_Widget"][/siteorigin_widget]