מנאייכ פרק 8 הפדיחות של הפרק 

מנאייכ פרק 8 הפדיחות של הפרק 

זה היה פרק מעולה לקראת פרק 10 מנאייכ צפייה ישירה אבל היו בפרק 8 מנייאכ היו כמה פדיחות שלא יכולנו להתעלם מהן. אז נכון זה לא הפדיחות של טהרן לצפייה ישירה , אבל הן זועקות לשמיים. רבותי וגבירותי קבלו את מנאייכ פרק 8 הפדיחות של הפרק גרסת הפרקליט.

היום הוא עושה סדר בפשלות של הסדרה בערוץ 11 לצפייה ישירה.

פשלה מספר 1 חברת הביטוח של הצבא עושה עסקים עם העולם התחתון 

אני זוכר שלמדתי משפטים וכמובן בלא מעט שנים בעולם המשפט , אחד הדברים שלמדתי שהצבא , הוא למעשה חברת הביטוח של עצמו .

אפילו בנושא של רכבים ותאונות דרכים מעט מאוד ביטוחים מוצאים החוצה לחברות ביטוח פרטיות.  נשאלת השאלה האם בנושאים של אמל"ח ונשק הצבא רוכש ביטוח פרטי ?

משעממם לך כבר מסדרות על שוטרים בישראל? רוצים פרקים חדשים ממיטב הסדרות בהדלפה ישירות מאתרי הצילום? קבלו את חדש בנטפליקס מאי 2021 סדרות וסרטים

נשמע מוזר. האם הצבא גם מבטח מטוס קרב F35 מפני נפילה על ידי האויב. אז מי ישלם על זה  ? תאגיד הביטוח לוידס ?

נניח לרגע וזה נכון. ונגיד שהיה ביטוח מה שבדרך כלל לא קורה , כי ציוד צבאי הוא ציוד מתכלה , איך בדיוק תבטח אותו ? אתם יודעים מה , נעשה לסדרה הנחה נוספת , נניח שלא מדובר באמלח , אז אתם מצפים שחברת הביטוח תנהל את המו"מ בעצמה מול המשטרה או מול מתווך , או מול העבריינים מבלי שנציג הצבא יבדוק שאכן מדובר בסחורה הגנובה.

נו באמת פאדיחה נוראית של מנאייכ לצפייה ישירה. אתם מצפים שהעורך דין חברת הביטוח הוא זה שיבדוק את הציוד או בלש במשטרת ראשון לציון מרחב שפלה.

כמו שאמר זאב רווח , יאללה תתקדמי עשית את הפאדיחה שלך . 

מנאייכ פרק 8 הפדיחות של הפרק 

מנאייכ פרק 8 הפדיחות של הפרק

 

חבל על היאחב"ל מחשב אין מצלמות ויחסי אסורים בין כפיפה למנהל

שלוש סצינות שמוציאות את היאחב"ל צ'יפס רציני. כאילו מדובר בוועד בית ולא ביחידת העלית של משטרת. מאיפה נתחיל ? מהבושה והסטיגמה הישנה על השוטרים.

מפקד היאחבל יושב מול שולחן עבודה ללא מחשב  , ללא שליטה וללא פיקוד . שוטרים אמורים לדעת להשתמש במחשב שולחני כי בטלפון חכם הם יודעים. נמשיך הלאה. לחניה ולצמיגים.

רחמים הוא לא ידע 

אתם באמת מאמינים שבחנייה הכי רגישה במדינה , חניית היאחבל אין מצלמות ? אפשר לפנצ'ר רכבים כמו בשכונה של עבריינים . אבל גם זה עוד מילא . מנאייכ היא סדרה טובה , אנחנו יכולים לסלוח על זה , חוץ מזה מדובר על משטרת ישראל אז אנחנו סלחנים. לפאודה זה לא היה קורה.

רחמים הוא לא ידע

רחמים הוא לא ידע צילום מסך YOUTUBE

ועכשיו לפשלה הגדולה של מנאייכ – יחסים אסורים בין מפקד לשוטרת

טוב אז לעבריינים כבר הפסדנו , אבל מה עם קצת לשמור על מינימום של מוסר בתוך מקום העבודה ? לא כאן. אמנם מדובר במערכת יחסים בהסכמה בין מפקד בכיר לפקודה אבל התוצאה הרסנית מבחינת הארגון.

לחוקרת יש רומן עם המפקד הנשוי  , כל זה בידיעת מפקד היחבל. שלא טורח לעשות דבר. בבחינת מה שמותר לחתול השומר אסור לעובדי הרפת שמייצרים את השמנת. לשניים יש מערכת רומנטיים . הם ממשיכים לעבוד באותה יחידה . עד שאהבה נגמרת והמפקד עושה תרגילים להעביר אותה מתפקידה . קוראים לזה ניצול מרות וזו עבירה חמורה . אבל לא ביחבל.

רק שתבינו , אם זה היה קורה במשרד עורכי דין , היו קוראים לזה רומן אסור , ניצול בידי מעביד , יחסי עם כפיפה ויאללה לעוד הפגנה על ניצול והחפצה. ועל זה תוסיפו תביעה של כמה מליונים טובים . אבל לא כאן. אני יודע ואת יודעת , במשטרה אסור לגעת וגם לא להתעסק. 

חבל יחבל , היה יכול לצאת הרבה יותר טוב מסתם עוד מנאייכ