מנאייכ פרק 9 לצפייה ישירה סדרות מומלצות

מנאייכ פרק 9 לצפייה ישירה סדרות מומלצות

פרומו מעולה לקראת סיום העונה עם הסברים כיצד מתסתיימת סדרת הדרמה פשע בערוץ 11 איזי בכר עומד להפסיד ? מנאייכ פרק 9 לצפייה ישירה סדרות מומלצות

הלו שוטר שוטר יש פה משהו 

עוד פרק אחד בלבד והסדרה מגיעה לסיומה , לפחות העונה הראשונה. לפעמים המציאות האקטואלית מסדר לסדרה ישראלית פרומו מעולה ויוצרת עניין יוצא דופן. בהתחשב שהסדרה מופקת בכספי משלם המיסים , אז טוב שכך. הרווחנו משהו טוב , גם אם לא מדובר במענק 750 שקל.

מאנייכ ערוץ 11 צפייה ישירה כל הפרקים

מאנייכ ערוץ 11 צפייה ישירה כל הפרקים

על קו הסיום מאנייכ צפייה ישירה פרק 9 תאגיד השידור ערוץ 11 

איזי בכר שלום אסייג נפל איפה שכל גבר יכול לפול בו , מקרה האישה. קצת רע בבית , התפקיד מזמן ויאללה אש. עכשיו כבר לא משנה מה הוא יעשה , בעיני הצופות הוא לא יוצר מעוד מנייאכ שהופך שולחן בבית כי אשתו בוגדת ואז הולך לעשות את אותו דבר. זה רמז עבה ואולי בבחינת טובל ושרץ בידו.

ברק הראל עמוס תמם הוא כבר לא היחיד שיש לו מה להפסיד. הוא משתף פעולה עם מה שנראה לכאורה בתור הצד הרע של הסדרה, אבל לקראת פרק 10 מנייאכ , אני רואה יותר ויותר צדדים חיוביים באישיות שלו. מי שחושב שקל לנהל שוטרים , מרצפת הייצור והשטח ועד למנהלים בחדרים עם המזגנים טועה. תוסיפו לזה טרגדיה אישית והנה יש לכם כבר מתכון מוכן לסיבה למה מחש המחלקה לחקירות שוטרים לא תצליח לתפוס אותו.

אם ניקח בחשבון שמחש סוגרת כ 95% מהתיקים נגד שוטרים אז כנראה לסדרה יש סוף ידוע מראש , כמו של זוהר ארגוב , אבל הרבה פחות נוצץ.

אתי בכר אורנה פיטוסי מָנָאיֶיכּ של דמות. אני חושב על כל השוטרות , יושבות ליד הבעל ורואות פרק, מה עולה להן בראש. מה חושב הבעל , רגע , זאת העבודה של אשתי ?  זה מה שהולך שם ,יא חלאולאו צביאו לי עכשיו את דורון מירן . לדמות הזו הייתה משפט מפתח – אתה מסודר עם כל הפנסיה והתנאים. ספרו את זה עכשיו לעובד הייטק שנמצא בחלת. היא הדמות השטוחה הנפסדת בסדרה. מצד שני הרווחנו את אורנה פיטוסי בקדמת הבמה . ברוכה השבה אלינו אורנה !

רונית מיינצר מיה דגן  הדמות הכי אוטונטית וקרובה למציאות במעגל משטרה פרקליטות חוק וסדר מדור סטנדרטי. בסופו של דבר כל השוטרים הגברים , כל הבלשים , כל מה שתרצו , בסופו של דבר סובבים סביב השמש , כמו כוכבים. ומי הכוכבת של הסדרה , אבל על באמת ?  הבלונדה עם השם המאיים שמסובבת את כל השוטרים המזרוחקנים על הבלונד הצבוע שלה. לדעתי האי ההתפעה הגדולה של הסדרה והיא זו שתפיל , אם בכלל , את כל רשת השוטרים כמו נחש מתחת לקש.

דור הולך ודור בא והארץ לעולם עומדת מה שהיה הוא שיהיה ומה שנעשה הוא שיעשה ואין כל חדש תחת השמש ! יאללה עוד מעט מתחיל פרק 10 מנייאכ