סימנים לאוצר או מבוי סתום אוצר האי המקולל 2020

סימנים לאוצר או מבוי סתום אוצר האי המקולל 2020

תעלומת האוצר המקולל על אוק איילנד מתעתעת שוב בצופים ובאחרים ריק ומרטי לגינה. פיר מספר 8 יכול להיות תגלית גדולה או מבוך נוסף. סימנים לאוצר או מבוי סתום נמתין לפרקים הבאים של 2020

מערבית למפרץ סמית רוחשת פעילות. הצוות לא יכול לקדוח בכל מקום באי , משיקולי תקציב וזמן. שוב חברה מומחית לגאולוגיה סורקת את האזור לגילוי אנומליות . לעת עתה לקראת 2020 ההיסטוריה היא בגדר אנומליה אחת גדולה.

ריק לגינה מרטי לגינה אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה

ריק לגינה מרטי לגינה אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה

The curse of oak island S07E06 – Closing In December 10, 2019

יש דבר אחד ברור בהתנהלות של הסדרה הכי טובה בערוץ הכי ההיסטוריה. כנות ויושר מלווים את הפעילות של מרטי וריק לגינה מהרגע שהסדרה עלתה לאוויר. הם וצוות האוצר המקולל לא מתביישים להודות בכישלונות.

הכישלונות של עונה אוצר האי המקולל עונה 7

עד כה התבדו מעריצי הסדרה וספגו אכזבה אחת גדולה. הציפייה לגלות ספינה ספרדית במעמקי הביצה הסתימה בפיאסקו קשה. אבל בכל אכזבה יש התחלה חדשה. במקום ספינה ספרדית הצוות מגלה עדות לתעלות מים מהביצה לבור הכסף. העובדה הזו מעלה שאלות כבדות משקל.

בניית תעלות מים בטכנולוגיה של לפני 200 שנה הייתה מבצע הנדסי מורכב ביותר. גם בימנו . מי לכל הרוחות היה יכול להביא אל האי כח אדם בקנה מידה רחב, עשרות או אולי מאות פועלים , מהנדסים וחומרי בניין. והכי חשוב נדרש לעשות את כל המפעל ההנדסי הזה על אי נטוש על חופי קנדה.

ויש עוד שאלה קשה. איך כל המפעל הזה לא תועד מעולם ?

יכולות להיות כך 2 תשובות. או שחפירת התעלה התבצעה עוד לפני בואם של הסקוטים לחופי קנדה . או שהם פשוט עשו את זה הרבה לפני שאזור תועד. לגבי השאלה השלישית , מה הם רצו להסתיר על האי – נצטרך להמתין שעונה 7 במהלך שנת 2020 תתן לנו לפחות תשובות חלקיות.

 

אוצר האי המקולל 2020 הסקוטים כבר כאן

אוצר האי המקולל 2020 הסקוטים כבר כאן

סימנים לאוצר או מבוי סתום אוצר האי המקולל 2020 סיקור ועדכונים ערוץ ההיסטוריה עם כל התגליות החדשות על האי והעדויות החדשות שמובילות לאוצר ולבור הכסף