עזית הכלבה הצנחנית צפייה ישירה

עזית הכלבה הצנחנית צפייה ישירה הספר והסרט 

קראו לה עזית כי הייתה כלבה נועזת היא פעלה בעורף האויב והייתה השראה לילדים רבים שקראו את הספר או ראו את הסרט עזית הכלבה הצנחנית צפייה ישירה . לרגל 50 שנה לסרט הישראלי המיתולוגי חזרנו לשורשים של סרטי הצבא הישראלים וכמו תמיד התרגשנו לגלות עזית הכלבה הצנחנית ספר וסרט 

 

עזית הכלבה הצנחנית צפייה ישירה הספר והסרט 

עזית הכלבה הצנחנית צפייה ישירה הספר והסרט

קרדיט תמונה מאת מפיצי ה-DVD "עזית של הצנחנים" – סריקה, שימוש הוגן בכרזה, https://he.wikipedia.org/w/index.php?curid=757617

התחיל בספר הסתיים בספר ונשאר לתמיד עזית הכלבה הצנחנית צפייה ישירה

כאשר הייתי כתב צעיר בעיתון במעלה של תנועת הנוער העובד פגשתי אישית את מוטה גור באחת מצעדות ירושלים והשיחה הקטנה שניהלתי אתו השאירה בי רושם עז. לא העזתי לספר לו כמה פעמים שאלנו מהספרייה הציבורית את הספר וכמה כולנו רצינו להיות יוסי פולק .

הוא היה יפה הבלורית והתואר בתפקיד אורי. לבסוף גם חוזר כגיבור מפעולה נועזת וגם זוכה בליבה של מונה זילברשטיין היפה לתמיד. בזכות הספר הפטריוטי.  הרבה לפני הקמת יחידת עוקץ. הרבה לפני שקנינו באתר אמזון בעברית שהכל היה פשוט ונכון.

דוקטור חרובי גדל את הכלבה עזית , עבר דירה ושם נוצר המפגש בין אורי מגולם בידי יוסי פולק , ותמי הילדה שכולם רצו להיות החבר שלה. עזית הייתה כלבת רועים גרמנית שבהמשך הסיפור מובילה את מבצע הצלתו של אורי מהשבי וסוף טוב הכל טוב. הכלבה הצנחנית מצילה ומחברת סיפור אהבה 

רשימת השחקנים שמחברת בין הסרטים  

גדעון זינגר בתפקיד דוקטור חרובי הוא ולא אחר הקוסם קוק מזהירות בדרכים ולא אחר ממר בינשטוק של אימי הגנרלית נסיכת כפר סבא. מונה זילברשטיין בתפקיד תמי חרובי תישאר יפה מתמיד בזיכרון של כולנו , היא דינה מהסרט מציצים, ויוסי פולק תמיד יהיה הדמות האניגמטית מהסרט אלף נשותיו של נפתלי סימן טוב.

הסרט הישראלי שכולנו אוהבים לצפות עזית הכלבה הצנחנית הסרט המלא 

תקווה עזיז ככבה כמעט בכל סרטי הבורקס ומגיעה לה הכרה כאחת השחקניות הטובות בקולנוע הישראלי תנו כבוד לאשת הרב מחגיגה בסנוקר ועוד סרטים של זאביק רווח. שמואל אומני בוגר סיירת צנחנים שחק את אבו חסן וככב בתור גם בתור רסר גת בסרט סבבה עם צחי נוי ויוסף שילוח. גדעון שמר סגר מעגל בסרט ללכת על המים . ואני הכותב שלא מפסיק לאהוב את הסרטים הישראליים של פעם .

ואחרון חביב בועז דוידזון הבמאי מפיק הישראלי שכתב את התסריט לעזית יחד עם מרדכי גור ועוזי פליטמן שעושה חייל בחול והרבה לפני זה השאיר לנו רשימת סרטים ישראליים מעולים שתישאר אתנו לתמיד. 

צפו בווידאו עזית הכלבה הצנחנית סיפורה גבורה על ארבע 

סרטים ישראלים קלאסיים המלצות לצפייה

סרטים ישראלים קלאסיים המלצות לצפייה

 

ועוד כמה סרטים ישראלים מומלצים לצפייה ישירה בנושא צבא 

עוד באתר מי שמע על חווה ונאווה פרקים מלאים yes

אמי הגנרלית לצפייה ישירה בחינם

משפחת בינשטוק יוצאת למילואים. ואם המשפחה עוד מעט תתפוס את בעלה גדעון זינגר מנסה את כוחו בתור דון זואן דה לשמטע. מה עושה הבן שלה?. מפקד כל הקרקס הזה. פעם ללכת למילואים היה אחד הצ'ופרים הכי גדולים של הגבר הישראלי.

חוץ מכמה עשרות גברים במוצב נפגשים לחודש ימים בלי אף אחד על הראש , אוכלים את מיטב מנות השימורים והלחם האחיד. שותפים קפה שהכינו בפחית שימורים עובדים כמו חמורים ובונים את הנרטיב של מדינת ישראל. ואז פתאום מגיעה לא אחרת מאשר זלדה בינשטוק מגולמת על ידי גילה אלמגור ומראה לכולם מי כאן המפקד.

על אף השנים צפייה ישירה אימי הגנרלית עומד במבחן הזמן , זכה לכמה מחזות זמר בהווה ובעיקר מזכיר לנו כמה יפים צעירים ומצחיקים היינו פעם , הרבה לפני שקנינו כרטיסי קולנוע בקופון אשראי.

מוישה וינטלטור חיסכון בכל מצב רפול היה אוהב את זה 

עוד אחד מהסרטים שהיינו רואים ביום סרט בנוער העובד , נדמה לי שזה היה יום רביעי. פעם הסרט שחור לבן של אורי זהר ופעם את פישקה במילואים. אבל ביום שישי מקרינים את הסרט העד. זהו עד כאן נוסטלגיה.

 

על הסט ביים אורי זוהר את יעקב בודו ושלישיית הגשש החיוור. הרבה לפני קרקר נגד קרקר . מוישה הוא חייל חסכן. מאלה שלא רק אוספים תרמילים הם גם לא עושים בהם שימוש. אבל אבוי החסכנות מובילה לשיבוש הפעילות. גם לא בכוונה ומכאן יש לנו קומדיית טעויות בשחור לבן. הסרט אחראי גם ללהיטים:

עוזי עוזי הרב סמל הפלוגתי.

מה הוא עושה לה מה הוא עושה

ואיך נסיים?. מה הסרטים הישראלים עושים לי!