עכשיו ב Netflix סרטים וסדרות

עכשיו ב Netflix סרטים וסדרות חדשות

אז מה יש לראות בנטפליקס ישראל תוכניות כל מה שחדש על המסך המלצות לצפייה בינג איך למצוא את התוכניות הכי טובות באפליקציה באיכות הטובה ביותר ברשת האינטרנט. עכשיו ב Netflix סרטים וסדרות חדשות

הריחוק החברתי חוזר ואנחנו חוזרים לעוד שעות מסך עוד סדרות לצפייה ישירה ועוד סרטים טובים להעביר את הזמן בכיף. הפופקורן כבר מוכן על השולחן וגם ירקות שלא נגזים יותר מדי עם חטיפים. מוכנים ? היכון הכן לחץ על השלט.  אז הנה הרשימה שלנו שאפשר לראות תמיד וגם טיפים סודיים בנטפליקס

 

דוכן הנשיקות 2 סרט בקצב נעורים ובלי מסכות

אני יכול להיות לפעמים הכי שוטה בעולם כאשר באהבה רומנטיקה ויחסים. איך שהוא הסרט הזה גרם לי לחכות ואני לא ממש מצטער. זוכרים את אמריקן פאי ? אז שהו שהוא לא ממש כזה אבל לא רחוק ברעיון כך לדעתי ואני ממליץ עליו בחום. זה סרט שכולו כיף אחד גדול- אין מס הכנסה   , אין רבנות ואפשרות לרקוד את הנעורים עד להודעה חדשה כמו איזה סולו לחיים הטובים . 

ג'פרי אפשטיין עושר מחריד Jeffrey Epstein Filthy Rich

אני לא יודע מי יותר מחריד מה שאנחנו יודעים על מה שעשה אפשטיין או מה לא נדע לעולם כי המידע פשוט נעלם ביחד עם סופו. הסרט מציג את מלאכת החיים במליארדיון העליון. בית מפואר בכל עיר , כסף גדול , קשרים הון שלטון עד קצה הפפיון והפיון.

היו היה איש שהיה לו הכל ,יש לך כסף אתה יכול להגשים מה שאחרים לא היו מעיזים וגם מותר לך , בעיניך בלבד , לפרוץ כל חוק תקנה או מוסכמה חברתית. אפשטיין לפי הסרט בנטפליקס לא חצה את הגבול פעם אחת או פעמיים או עשה מזה טבע שני שלו . הסוף ידוע לכולם , כולל שלו עצמו ועל על פי כן מבין כל סדרות עכשיו ב Netflix היא המומלצת ביותר בכתבה זו . אם תרצו זה מה שקורה שהכסף עולה לראש . 

אל תוך הלילה  Into the night עם לורן קפלוטו בלגים מעבדים רומן פולני 

אל תוך המסך נחשים הסרטים אחד אחד ואני בחרתי במה שהוא לא my cuo of tea  – סדרה צרפתית. לא יודע למה לא יודע איך אבל יצא לי אחלה בחירה שבעולם . אולי בגלל המציאות הנוכחית והריחוק החברתי והבידוד. אז מה יש לנו שם בשפה הכי רומנטית בעולם ? אבל רק שתדעו זו בכלל סדרה  בלגית. 

מדובר בסדרת סרטי מתח המתארים אפוקליפסה עכשווית מאת היוצר ג'ייסון ג'ורג ' , בהשראת רומן האקסולוטל הישן המתאר יקום על הפנים ובסכנה קיומית כי כל מי שנחשף לשמש נמוג. וכולם מנסים לשרוד עם הרבה מתח תפניות בעלילה ועיבוד שמדביק אותך למסך .