פאודה עונה 3 פרק 1 צפיה ישירה פרק מלא

פאודה עונה 3 פרק 1 צפיה ישירה פרק מלא

ליאור רז וצוות פאודה עוברים לרצועת עזה. אז welcome to aza פאודה חוזרת לעונה שלישית ופרק הבכורה חושפת את הפצעים בחברה הישראלית וגם בזו שמעבר לגדר.  כל מה שצריך לדעת על פאודה עונה 3 פרק 1 צפיה ישירה פרק מלא עם תרגום עברית  

פאודה עונה 3 פרק 1 המלא לצפייה ישירה

פאודה עונה 3 פרק 1 המלא לצפייה ישירה

אותה שפה לא אותה ערבית ולא אותו אוכל

כל מי שביקר או ביצע שירות צבאי ברצועת עזה וגם בשטחי יהודה ושומרון יודע להבחין בין 2 סוגי האוכלוסייה ובין הניב הערבי המדובר זה. עזה הרבה יותר קשוחה. הרבה פחות סלחנית אפילו כלפי עצמה ומאז ומתמיד הייתה חסרת תקווה. לכן לא פלא שלאחר 2 עונות מעולות החליטו שירותי הביטחון של הרייטיניג להעביר את הצוות לפעילות בין עזה לרפיח. 

לישראל אין נוכחות רשמית ברצועת עזה למעלה מעשור שנים. בקיץ 2005 בהובלת ראש הממשלה דאז , אריק שרון , נפרדה מדינת ישראל מרצועת עזה בתהליך שקרע את החברה הישראלית לגזרים. תהליך ההתנתקות מהרצועה לא רק גבה מחיר כבד אלא הותיר פצעים בחלקים גדולים של החברה הישראלית. מבחינה מדינית וביטחונית הוא נכשל כישלון טוטאלי.

אגב גם האוכל בעזה שונה לגמרי , לא עט בגלל האקלים ותצורת השטח שלא מאפשרת גידול ירקות מסיבי כמו בשטחי יהודה ושומרון. בשנת 2007 הפסידה הרשות הפלסטינית את שטחי עזה לחמאס ולארגונים הקיצוניים. ברצועת עזה , בניגוד ליהודה ושומרון אין נוכחות של יישובים יהודיים. 

כמו תמיד המציאות עולה על כל דמיון

בשנת 2019 התגלתה יחידת עילית של צהל בעת מבצע מודיעיני בעזה. מטרת הכח , על פי פרסומים בעולם , הייתה להטמין מכשירי האזנה. לאחר שהות של מספר ימים הכח התגלה והחל בנסיגה אגב קרב הרואי. לבסוף חולץ הכח על ידי מסוק שהצליח לנחות ולהמריא בשלום תוך שישראל מאבדת קצין בכיר בן לעדה הדרוזית. 

פאודה נטפליקס הלהיט הגדול

זה לא סוד שהסדרה פאודה צפייה ישירה נטפליקס היא אחת הסדרות הנצפות בנטפליקס. היא סללה את דרכו של ליאור רז ללב התעשייה. פרק הבכורה של עונה 3 הוא דוגמא לעשייה טלוזיונית עשויה היטב , נאמנה למקור ובעיקר למציאות. עזה של שנת 2020 היא כאוס גדול. יותר פשוט למצוא כסף אבוד מאשר טיפת של שפיות. 

אין בידנו תיעוד של סוכנים ישראלים הפועלים בשטח עזה ורפיח. ישראל פעלה מספר מספר פעמים בהצלחה בתהליכים של העברת דמויות מפתח מהצד הפלסטיני לצד הישראלי. הדוגמא הטובה ביותר הוא הנסיך הירוק. בנו של בכיר חמאס מיהודה ושומרון . במשך שנים הוא העביר סודות של ארגון הטרור וסייע לכוחות הביטחון של ישראל. 

 ספויילרים פאודה עונה 3

בשטחי הרשות הפלשתינית מנהלים את המרחב הבטחוני 2 מכרים ותיקים. תהום של אינטרסים חוצה בין קפטן איוב לבין אבו מאהר ותהום נוספת חברת ביניהם עוד מלפני הסכמי אוסלו. כאשר שניהם צעירים. הצמד עשה דרך ארוכה מאז , גם המזרח התיכון. יחד הם מנהלים מבצע מודיעיני רחב היקף של שני הצדדים. 

בינתיים בעזה דורון קונה את מקומו כמאמן אגרוף של בכיר חמאס שזה עתה שוחרר מהכלא הישראלי עוסק גם כספק חומרי לחימה. העלילה מתחילה להסתבך בסבך השקרים והחשדנות המלווה את החיים ברצועת עזה. וכולם מחפשים את פאוזי ! 

WELCOME TO GAZA FAUDA SEASON 3 EPISODE 1

WELCOME TO GAZA FAUDA SEASON 3 EPISODE 1