פאודה עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה הפרק המלא

פאודה עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה הפרק המלא

עלילת הסדרה מסתבכת והופכת למרתקת. פאודה עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה הפרק המלא yes גם בזכות החיים האישיים של הדמויות בסדרה , משני צידי המתרס. כך הפכה פאודה לצפייה ישירה לסדרה הישראלית הכי מצליחה בעולם.

במלחמה כמו במלחמה 

הרבה סדרות ריגול ומלחמה מנסות לגעת בצד האישי והאנושי של הגיבורים. בסופו של יום עבודה הם חוזרים לבית ושם הם הופכים לבשר ושם. עם חולשות אנושיות. בבית עם הילדים ואשתך את אף אחד לא מעניין מה אתה יודע לעשות בעבודה. העיקר שתדע להפעיל את מכונת הכביסה. אבל גיבורי עונה 3 פאודה משלמים מחיר כפול על העבודה שלהם. גם יש בזה מן האמת וגם כי זה חלק מהרטיב של הסדרה. הלוחם הבודד שמציל את המזרח התיכון וגם את האויבים מידי עצמם.

הגאוגרפיה של ישראל והרשות הפלסטינית

ארץ ישראל מחולקת בצורה כמעט בלתי אפשרית.  לאורך הארץ שולטת מדינת ישראל, הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון . בקצה אחד על גבול מצריים מתקיים שלטון חמאס ולאורך הגבול עם ממלכת ירד שולטת הרשות הפלסטינית.

יהודה ושומרון יותר יפה עזה יותר עלובה ובעלת פוטנציאל צמיחה 

לאורך שנות השירות שלי בצבא ההגנה לישראל שירתתי בשני תאי השטח מהם מורכבת הרשות הפלסטינית. יהודה ושומרון וגם ברצועת עזה. באף אחד מהם לא ליקקתי דבש. ואף על פי כן , תמיד העדפתי לשרת ביהודה ושומרון. 

המרחק הפיזי בין עזה , מושבת הפליטים , לחברון ושכם , יצרה לא רק פער גאוגרפי אלא בעיקר פער תרבותי וחברתי. הבדלי הנוף החי והצומח גרמו לאורך השנים אפילו להבדלים בתפריט ובאוכל. 

בעוד ביהודה ושומרון פועלים בתי מלון מפוארים , בתי קפה ומתחמי בילוי , בעזה הענייה ( מבחירה , מבורות ומרצון ) אין זכר לחיים טובים. אין תקווה ובעיקר אין מי שיחלום על עתיד טוב יותר. 

מתותים למכונות של מלחמה

במשך שנים אזור מסוים של עזה היה ידוע בזכות התותים המעולים שהיו גדלים שם ומיוצאים לרחבי העולם. אולם מאז שישראל פנתה את רצועת עזה , גידול התותים על ידי החלקאים המקומיים נפסק ואת מקומן של החממות תפסו מנהרות תת קרקעיות. לכן לא פלא שגם בפרק 4 עונה 3 פאודה הנרטיב של חוסר התקווה נמשך.

היעדר תקווה יוצר תסכול וזה גורם כמעט לכל אדם להתנהגות בלתי צפויה. אפילו שיתוף פעולה עם האויב.

yes פאודה עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה הפרק המלא צפייה ישירה הסברים ספוילרים כתוביות עברית וטיפים חשובים על הגיבורים בסדרה והקשר למציאות הבטחונית להבין את פאודה. עונה 1 ועונה 2 פאודה צפייה ישירה נטפליקס