ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות רשימת סדרות מומלצות בערוץ ההיסטוריה HOT 43 I YES 44 סקירה של תכניות לפי עונות והמלצות לתוכניות לפי נושאים בערוץ ההיסטוריה בבלוג על הערוץ

עדכון חשוב : ערוץ ההיסטוריה הודיע רשמית על עונה 8 אוצר האי המקולל ! הסדרה תשודר החל מ 05/11/2020 במשך יותר מ 30 פרקים חדשים ותגליות חדשות סביב האוצר החמקמק לחופי קנדה. 

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה

מדובר ללא ספק באחד הערוצים הפופולריים ביותר של הוט ויס ולצד מפעילים נוספים חדשים כמו partnet tv וסלקום tv .

מדי יום בשמונה בבוקר עולות לשידור סדרות של ערוץ ההיסטוריה וממלאות את העבר בתוכן מרתק חסר תקדים. 

זו לא עוד שעות של היסטוריה משעממת אלא אוסף סדרות בערוץ ההיסטוריה שמחברות בין הווה לעבר , בין אנשים לחלומות והרפתקאות עוצרות נשימה על גבי הגלובוס. 

במקום הראשון – אוצר האי המקולל והאחים ריק ומרטי לגינה 

שני אחים אמידים עם חלום ילדות יוצאים לחפש את האוצר המקולל של אוק איילנד. בסוך העונה החמישית טרם קבלנו תשובה האם קיים אוצר באי אוק .

בתכנית מנסה צוות אוצר האי המקולל , ששוכן לחופי קנדה , למצוא אוצר מסתורי. האוצר חומק מידי מחפשי האוצרות בעולם במשך למעלה מ 200 שנה.

בעונה החמישית של אוצר האי המקולל התגלו מספר חפצים מעוררי תאבון באי. התגליות החדשות מתדלקות את המשך הסדרה לקראת עונה 6 אוצר האי המקולל. הסדרה קנתה לה מליוני מעריצים ברחבי העולם שמחזיקים אצבעות לאחים ריק לגינה ומרטי לגינה שעושים הרבה כבוד למורשת החיפושים באי.

באתר רכזנו אוסף כתבות על אוצר האי המקולל וההתפתחויות הדרמתיות בסדרה שקרובה מאי פעם לגלות את האוצר של האי אוק ! 

תעלומת אוק איילנד בור הכסף

תעלומת אוק איילנד בור הכסף

במקום השני – היסטוריה למכירה  Pawn Stars עם ריק הריסון וצאמלי

יש פה משהו שלא אוהב את חנות המשכון של משפחת הריסון , החנות הכי מפורסמת בלאס וגאס. אם יש לכם פריט היסטורי למכירה , או סתם פריט שאין לכם מושג מה הוא שווה. קחו אותו לחנות המשכון שם ימתינו לכם ריק והקרחת הכי נוצצת בערוץ ההיסטוריה יחד עם ביג הוס הבן , הזקן והאבא הרוחני של הסדרה וצ'אמלי האחד והיחיד שקר עבודה במחסן מסירה ממנו את החיוך.

גם כאן ההצלחה שהביאה את Pawn Stars  לקראת העונה ה 20 היא שילוב אנשים , היסטוריה וכסף , שאיפות להרוויח כסף והמון המון אנשים שיש להם פריט היסטורי שרק אלוהי ההיסטוריה יכול להבין מה הוא בדיוק עושה שם. בשנה האחרונה נפטר אבי המשפחה , הזקן שכולנו אהבנו והערצנו . הסדרה ממשיכה במלוא המרץ (HOT 43 I YES 44). בקיצור אחת הסדרות הטובות של ערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה עם כתוביות עברית. 

עוד על הכוכבים של היסטוריה למכירה בכתבה הבאה ! 

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה כוכבים גם במכירות אי ביי 

במקום השלישי – חייזרים מן העבר האם ייתכן שהאורחים עדיין כאן ?  

שמרנו אותם למקום השלישי והמכובד ברשימת ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות אבל חייזרים מהעבר היא התכנית הנועזת  של ערוץ ההיסטוריה.

שימו לב היטב מה קורה סביבכם כי אולי בדיוק כעת חייזרים מן העבר שותים קפה לידכם. פעם היה זה אריך פון דנקן שנשא את הבשורה לפיה אנחנו לא לבד כאן בעולם. 

history channel 2020 אוצר האי המקולל עונה 8 

באמצעות עדויות מרחבי העולם , קישור בין מדע מודרני לבין אגדות וארכאולוגיה לגיטימית מסנה הסדרה להוכיח שפעם בעבר , היו אלו חייזרים שיצרו כאן תרבות אנושית מבוססת. 

מאמינים שפעם היו פה חייזרים מהעבר ?  הכל עניין של גישה בין אנטי תזה לכל מה שמציע הזרם המרכזי במדע, אבל צפייה בתכנית הזו היא אחת מהחוויות המטלטלות של ערוץ ההיסטוריה.

בעונות האחרונות ראינו הופעות אורח של מרטי לגינה מה שהוסיף עוד מיסתורין לסדרה . כעת לקראת העונה השביעית של אוצר האי המקולל שתשודר במהלך 2019 ושנת 2020 יש לנו אחלה אקשן בערוץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.