החבילה החדשה של פרטנר השוואת חבילות סלולאר

החבילה החדשה של פרטנר השוואת חבילות סלולאר 

החבילה החדשה של פרטנר – לאור התחרות פרטנר מציעה חבילת סלולר במחיר של 19.90 שקל בחודש הכוללת 50 ג'יגה גלישה, עם התחייבות למחיר לתקופה של 3 שנים

עם כניסת we4g שוק התחרות בשוק הסלולר מתעוררת לחיים , לאחר חבילת גולן טלקום גלישה ללא הגבלה ב-29 שקל לחודש כעת עם המבצע החדש של פרטנר אנו רואים ששוב התחרות מתמקדת בתחום הגלישה בסלולאר במקביל לכניסת חברות תוכן באמצעות סטרימיניג כגון נטפליקס או אמזון .

*  מבצעי סלולר מוגבלים בזמן ומשתנים מעת לעת – המבצעים המסוקרים בעמוד זה נכונים ליום פרסום הכתבה ומסתיימות לפי החלטת חברת הסלולר. הנתונים בכתבה על פי סקירת אתרי אינטרנט של החברות 

המבצעים בזירת בסלולאר השוואת חבילות גלישה ושיחות 

טלפונים דור 5 בעולם 

 

החבילה החדשה של פרטנר

פרטנר , פעם אורנג , יצאה במבצע סלולר במחיר חודשי  של 19.90 שקל בחודש ל-50 ג'יגה גלישה , התחייבות לשמור על במחיר למשך 3 שנים.

כצופה אדוק של נטפליקס ישראל , אני בטוח שהצורך שלנו בחבילות גלישה ללא הגבלה ילך ויגדל לאורך השנים עם ריבוי ערוצי סטרימינג לכן ההתחייבות של הספקים לתקופת מבצע , לטעמי , היא איריית פתיחה לקראת שדרוגים נוספים. 

חבילת גלישה ללא הגבלה גולן טלקום

 

באתר גולן טלקום פורסם היום מבצע בו ניתן גלישה ללא הגבלה , שיחות בישראל  , SMS לנייד בלבד .
2 אגורות להודעה MMS במחיר תחרותי של 29 ש"ח (כולל מע"מ) לחודש ל-24 חודשים ראשונים.

לאחר מכן התשלום על החבילה יהיה 95 ₪ לחודש בלבד (כולל מע"מ) , לא כולל שיחות למספרי פרימיום , תנאי החבילה (מחירה וסל שירותיה) מוגבלים בזמן.


דמי סים: 19 ₪ : דמי חיבור: 30 ₪
פרטים מלאים באתר גולן טלקום 

we4g חבילות גלישה ושיחות ( 30/04/2018 )

40GB הכל כלול 29 ₪ מחיר קבוע לכל החיים

10GB הכל כלול  19 ₪ החבילה המשתלמת  ל-24 חודשים

 

המבצע של 012 מבית פרטנר תקשורת

012 חברת סלולאר מבית פרטנר ( לשעבר אורנג' ) הגיבה לכניסת אקספון לשוק והשיקה חבילת סלולאר שכוללת 100 ג'יגה גלישה (wow!) ואפל מיוזיק ב-29 שקל .

החבילה של 012 תקפה לשנתיים ( 24/04/2018 באתר החברה )

החבילה החדשה של פרטנר השוואת חבילות סלולאר השוואת חבילות סלולר חדשות פרטנטר גולן WE4G 012 .

השוואה בין ספקי סלולר של חבילות גלישה ושיחות איזה מבצע גלישה הכי משתלם האם כדאי לך לעבור מפעיל סלולאר סיקור אובייקטיבי על בסיס מידענות ברשת.

המבצעים נכונים ליום פרסום הכתבה באתר