סדרה חדשה בנטפליקס אתנחתא עם מישל וולף

סדרה חדשה בנטפליקס אתנחתא עם מישל וולף

סדרה חדשה בנטפליקס אתנחתא עם מישל וולף סקירת תכניות וסדרות חדשות netflix ישראל והפעם לפני כולם הסדרה אתנחתא עם מישל וולף , תכנית אירוח שבועית עם הרבה הומור צחוק סטנד אפ ומערכונים 

בואו לצפות סדרות חדשות סרטים עם תרגום עברית סקירה כל התכניות החדשות 

"<yoastmark

סדרה חדשה בנטפליקס זה תמיד סיבה למסיבה. הייתה פעם תכנית כזו בטלויזיה הישראלית בשנות השמונים וכולנו כמעט גדלנו עליה. עכשיו הגיעה netflix והיא מוסיפה סדרה מקורבנטפליקס שהולכת לעשות לנו הרבה שמח.

החודש אנו נמצאים בעיצומה של העונה השנייה של סיפורה של שפחה , סדרה רצינית וכבדת משקל וצריך לשלב גם קצת הומור. וזה בדיוק הזמן לקחת אתנחתא עם מישל וולף . 

מישל וולף היא קומיקאית אמריקאית מהזן החדש. כזו שלא שמעה על פוליטקלי קורקט ואם כן היא עושה ממנו צחוק. רוצים דוגמא . אז קחו נשימה ארוכה. 

בארוחה השנתית בבית הלבן משיל וולף שמשה כקומקאית והיא ממש , אבל ממש , עשתה צחוק מצוות הבית הלבן בבדיחות שנונות וחדשות. כך שבהחלט יש למה לצפות בתכנית החדשה בנטלפיקס.  

רגע לפני עליית סדרה חדשה בנטפליקס אתנחתא עם מישל וולף

היכן משודר נטפליקס ישראל
עולה לאוויר 27/05/2018
למה ? כי העולם מצחיק ובא לנו לצחוק

נטפליקס ישראל מבוססת על צפייה בתכנים ותשלום דמי מנוי חודשיים. ישנם מספר מסלולי מנוי לצפייה בנטפליקס וניתן לצפות בתכניות באמצעות טלויזיה חכמה , מחשב , טלפון חכם עם חבילת גלישה  או wifi וכמובן באמצעות אפליקציה נוחה שמסיעת לצופה לאתר תכנים. אז מה אנחנו עושים ב 2020 ? בודקים החזרי מס רואים סרטים לצפייה ישירה ונהנים מכל רגע בבית. אתר PRO מאות כתבות מעניינות סרטים סדרות והיסטוריה מתכונים מיוחדים ועוד הרבה פעילויות אשר יסייעו לכם ליצור זמן פנאי איכותי ומרתק . בנוסך באתר השוואות מחירי חבילות גלישה בין חברות הסלולר בישראל

המלצות שלי לסדרות מעולות

  1. בשבילה גיבורים עפים עם נינט טייב 
  2. שטיסל עם דובלה גליקמן מאחורי הקלעים של החברה החרדית 
  3. ערוץ 11 כאן עוד נפגש המפגש בין האחים שחזרו בתשובה לאלו שנשארו עם הרבה שאלות יחד עם יעקב בוזגלו