מיזוג רשת וערוץ 10 מתי זה יקרה באמת

מיזוג רשת וערוץ 10 האם זה יקרה באמת 

מיזוג רשת וערוץ 10 כל החדשות ופרשנות בנושא .

הבוקר התעוררנו לחדשה מרעישה שכולם מחכים לה כבר הרבה זמן – מיזוג רשת וערוץ 10 .

לא מדובר בהפתעה כל כך גדולה כי הידיעות על מגעים בין בעלי הערוצים ידועים מזה זמן עצם הגשת הבקשה לבצע מיזוג רשת וערוץ 10 לממונה על ההגבלים העסקיים החלה להפעיל את שעון החול למועד בו יוכרז מיזוג בין 2 ערוצי הטלוויזיה שיפעלו במקביל לשידורי רשת. 

מיזוג רשת וערוץ 10 האם זה יקרה באמת

מיזוג רשת וערוץ 10 האם זה יקרה באמת

מיזוג רשת וערוץ 10 למי זה טוב  

בעיקר לבעלי המניות. פיצול ערוץ 2 לשני ערוצי שידור לא עשה טוב לאף אחד מהערוצים. שוק הפרסום בישראל זוחל באטיות לעבר האינטרנט ועובר ממודל מבוסס פלטפורמה למודל אישי – מזהים את הגולש ומתאימים ךו פרסום אישי לפי עולמות התוכן שלו. 

בקרב מול הפרסום באינטרנט ערוצי הטלוויזיה בארץ ובעולם כבר הפסידו. 

מי צריך בישראל כל הרבה ערוצי טלוויזיה 

כניסת פלטפורמת שידורי נטפליקס ישראל סמנה יותר מכל דבר תחילתו של סיום עידן. למי בא להתעכב עכשיו על מקבץ פרסומות ופרומואים של שבע דקות ואז לקבל זנב של 2 אחרונות של פרק בתכנית ? כנראה שלפחות וחפות אנשים. 

מדורת השבט כובה לאיטה. היא כעת נראית לצופה כגל פחמים בוערים ואין מוסיף קסמים למדורה. 

ערוץ 10 המשדר בערוץ 14 בשלט ובעידן פלוס ידע ימים קשים , החלפת בעלים והשקה שלא הצליחה להביא אותו לשיאי רייטניג. חבל . הוא היה יכול להיות אלטרנטיבה איכותית ולנגוס בנתח המיועד לשידור הציבורי שגם הוא איך להגיג לא מביא להורים תעודות הצטיינות.

ממתינים להחלטת הממונה על ההגבלים העסקיים 

כעת בעלי ערוץ 10 יחד עם בעלי שידורי רשת ממתינים להחלטת הממונה על הגבלים העסקיים. 

לא הייתי רוצה להיות היום בבוקר עובד בערוץ 10 או עובד בערוץ 13 שידורי רשת. המיזוג בין הערוצים פירושו לחתוך בבשר החי. בכאב . בפרנסה של משפחות . הברנז'ה הולכת לחטוף מכה רצינית.

מי מרוויח ממיזוג ערוצי טלוויזיה

ערוץ 12  שידורי קשת ירוויח מצמצום ההיצע של זמן פרסום – הסחורה שלו תהיה יותר יקרה

בעלי הערוצים יוכלו לאחד כוחות ולנסות להגיע לאיזון כלכלי על ידי איחוד משאבים

ובינתיים הפרסום באינטרנט עובד

עוד נקדיש לכך מאמרים באתר . אבל הפרסום באינטרנט עובד . הוא מפולח , הוא נקודתי  , הוא זול לייצור והוא רב ערוצי. את כל זה לטלוויזיה אין עדיין . לערוץ ההיסטוריה יש . 

מפקידי התוכן של הטלוויזיה המסחרית עוברים עכשיו תהליך לזה שעבר ענף הדפוס לפני 20 שנה.

מצאתם טעות בכתבה  ?   ישנו תוכן שאינו רלוונטי – כתבו לנו ונתקן 

 

מיזוג ערוץ 10 עם ערוץ 13 שידורי רשת שאלות ותשובות 

 

מתי יתרחש בפועל מיזוג ערוץ 10 עם ערוץ 13 ?

בכפוף להחלטת הממונה על ההגבלים העסקיים ייתכן והמיזוג יצא לפועל בתחילת 2019 

באיזה אפיק ישדר הערוץ החדש 14 או 13 ?

שידורי רשת שלמה מעל 7 מליון שח על הזכות לשדר באפיק 13 , סביר להניח שהערוץ המאוחד ימשיך לשדר בערוץ 13 שממילא זכה לקידום מכירות מסיבי עם פיצול ערוץ 22 . 

פיטורי עובדים כתוצאה ממיזוג ערוץ 10 ורשת ?

על אף שטרם נמסרו פרטים רשמיים בנושא , כל מיזוג צופן בחובו פיטורי משרות מקבילות שהריי מטרת המיזוג היא בין היתר חיסכון במשרות מקבילות בשני הערוצים. 

איזו מהדורת חדשות תוגש בערוץ החדש ישן ?

ערב טוב צופים יקרים חברת החדשות של שידורי רשת וקשת צפויה להחליף בעלים ולעבור לבעלות מלאה של קשת המשדרת בערוץ 12 . מהדורת החדשות של הערוץ המאוחד , לפי הערכות , תהיה חברת החדשות של ערוץ 10 .

הערוץ החדש , אם כי טרם הוחלט על כך באופן רשמי , צפוי לקלוט את תכניות האקטואליה של ערוץ 10 כמו 5 עם רפי רשף וירון לונדון. 

פיטורי עובדים כתוצאה ממיזוג ערוץ 10 ורשת ?

על אף שטרם נמסרו פרטים רשמיים בנושא , כל מיזוג צופן בחובו פיטורי משרות מקבילות שהריי מטרת המיזוג היא בין היתר חיסכון במשרות מקבילות בשני הערוצים. 

היבטי צרכנות במיזוג ערוץ 13 עם ערוץ 10 

התקשורת היא נשמת אפה של הדמוקרטיה , המיזוג אן יצליח , אמור להעמיד גוף תקשורת עם איתנות כלכלית טובה יותר מאשר שני הגופים הנפרדים.

גוף השידור המאוחד לרשת וערוץ 10 אמור להתחרות טוב על זמן המסך של הצרכן , להתחרות מול המתחרים בערוץ 12 ולתת לצופה גוף שידור איכותי וטוב יותר מכל הבחינות .

ימים יגידו אם המיזוג , המתבקש כלכלית , ישפיע לטובה מבחינת המוצר הסופי שמקבל הצרכן.