סמוך על סול עונה 4 לצפייה סקירה מלאה

סמוך על סול עונה 4 לצפייה סקירה מלאה

סמוך על סול עונה 4 לצפייה ! הנה זה בא ואני לא יכולה לישון ולחכות עד לשידור הפרק הראשון של העונה הרביעית של סמוך על סול ! מתי העונה הרביעית של סול ?

"<yoastmark

עדכון 2020 עונה 5 סמוך על סול

אחרי הסרט אל קמינו שסגר פינה ושאלות פתוחות של שובר שורות נשארנו רק עם סול גודמן ועתידו הלא ברור. כעת עולה עונה 5 של סמוך על סול ואנחנו מחכים בכיליון עיניים. אז מה הולך להיות  ?  

פרק הבכורה של עונה 5 צפוי להיות ביום ראשון, 23 בפברואר 2020 והיא תתמקד בחזרתו של גיימי מקגיל לעולם המשפט ועריכת הדין . לא פחות מסקרן יהיה לקבל את התשובה מה קרה לו באמת אחרי שובר שורות לאחר שהפך למנהל משמרת במאפייה באומהה . אנחנו ממתינים ! 

מתי מחילה עונה 4 סמוך על סול

תרשמו את התאריך סמוך על סול עונה 4 מתחילה ב 06/08/2018 ! אני כבר במתח ומחכה שתתחיל כבר. אקשן בבקשה !

סמוך על סול עונה 4 לצפייה סקירה מלאה

לקראת עונה 4 סמוך על סול ( better call saul season 4 ) רץ כבר טריילר של הסדרה ביוטיוב ( קישור בסוף העמוד ) והוא מקבל מאות אלפי צפיות. אז על מה מדובר בעונה החדשה של סול. הסדרה אמורה לשפוך אור ולתת רקע על הסדרה האם שובר שורות ולהציג את עלילותיו של גימי מקגיל , הוא סול , לאחר שרשיון העורך דין שלו נשלל לשנה ואחיו צ'אק הלך לעולמו בסוף עונה 3 סמוך על סול.

סמוך על סול עונה 3 הסוף

בסוף העונה גימי מוצא את עצמו לבד בעולם. בעוד חברתו למשרד עורכי הדין נפצעת בתאונת דרכים הוא נותן שעות לעבודה ציבורית לאחר שאחיו צ'אק מגקיל התלונן על תקיפה , ספיח להקלטה של סול שהוא שנה את המספרים ברישיון הבנק של מסה ורדה.

 

רשימת שחקנים של סמוך על סול

בוב אודנקירק הוא סול גודמן והוא ולא אחר גימי מקגיל 
ג'ונתן בנקס בתפקיד מייק ארמנטראוט הדמות שכולנו אוהבים 
ריאה סיהורן פעם בת בזוג של סול ברלי "קים" וקסלר עורכת דין התחילה את הקריירה בחדר הדואר עם גימי
פטריק פביאן עורך הדין הוארד המלין שכולנו אוהבים לא לאהוב אבל הוא המתלבש מספר 1 ללא ספק 
מייקל מאנדו תזהרו מנאצ'ו וארגה הוא מסוכן הוא חכם והוא הפיל אפילו את הקטור סלמנקה הנורא 
מייקל מקקין האח המאד לא מפרגן והחולה , ייחסר מאד בעונה רביעית סמוך על סול 

את הסדרה מפיקים הטריו המצליח בוב אודנקירק שהפיק את סדרת האם שובר שורות ואת העונה השלישית סמוך על סול  , נינה ג'ק, דיאן מרסר. 

המשיכו לעקוב אחרינו באתר סמוך על סול עונה 5 לצפייה סקירה מלאה כל החדשות על העונה הרביעית של סמוך על סול רשימת פרקים מלאה לצפייה ספוילרים חשובים לקראת העונה החדשה רשימת שחקנים טריילר