סמוך על סול עונה 4 פרק 2 צפייה ישירה

סמוך על סול עונה 4 פרק 2 צפייה ישירה סיכום הפרק

גיימי במצב רוח טוב אבל הממון כנראה אוזל מכיסו , קים חוסכת ממנו את ההשפלה בקריאת הצוואה של צ'אק ורק גאס פרינג נותן לנו מנות של התרגשות מדמות גדולה של שחקן גדול סמוך על סול עונה 4 פרק 2 צפייה ישירה סיכום הפרק . 

סדרות מומלצות 2020 נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום מובנה לעברית 

אחרי הפרק הראשון שבו צאק מקגיל לווה למנוחות עולמים , השפעתו בפועל על חייו של גיימי רק מתחילה. בפרק השני אנו רואים כיצד נראה העולם סול ללא האח הגדול .

"<yoastmark

סמוך על סול עונה 4 פרק 2 צפייה ישירה מה ראינו בפרק

לא פלא ש amc כבר הכריזה על עונה 5 של סול. הפרק השני של עונה 4 נותן לנו קצב אירועים מהיר עם תוכן עמוק וקריצות לשובר שורות. המפיקים שכבר הבינו שלסדרת האם לא ניתן לייצר עונות חדשות מקנים לעונה הרביעית של סול את הקצב ואת הדיאלוגים החדים של שובר שורות.

עכשיו באתר סמוך על סול עונה 5 שנת 2020 כל הפרטים הקטנים בכתבה שבועית בכל פרק הקשר לשובר שורות ואל קמינו 

סיכום פרק 2 עונה 4 סמוך על סול

1. גיימי מאבד את זה בגדול . הוא מתחיל לבעוט בכל מה שמסביבו ולאחר שהוא מתקבל לעבודה כאיש מכירות הוא בועט בתפקיד בצורה האופיינית לו .

2. צאק משאיר צוואה נבזית ומנשל את גיימי בצורה משפילה ומבזה מכל רכושו. הוא משאיר את הבית לאשתו לשעבר וקים וקסלר שמגיעה בשמו של גיימי מעמידה את הווארד במקום.

3. מעניין לציין שהאוורד המלין , דווקא הוא , שהיה לו אומץ , יותר מכל אחד אחר, לבעוט בצ'אק מקגיל החוצה , נראה כעת אובד עצות ופני הפוקר שלו נסדקים. בסופו של דבר לחטוף על הראש מקים וקסלר , שבה התעמר כמה חודשים לכן , זה לא ממש כיף.

גאס פרינג עושה סדר בממלכה 

4. עכשיו לאקשן הגדול של סמוך better call saul רביעית תרגום מובנה צפייה ישירה ! גא ספרינג ונאצ'ו וארגה בסצינה חזקה במיוחד ! אחרי שגאס פרינג מגלה ששנוא נפשו , הקטור סלמנקה הפך לגופה נושמת וכבר לא יהיה לו במי לנקום על העבר , הוא מתחיל להשתלט על הטריטוריה של הסלמנקות.

5. אבל גאס פרינג הרבה יותר חכם. הוא משתלט קודם כל על האנשים של סלמנקה.

6. בינתיים גיימי מקגיל , סול גודמן , מתחיל את דרכו למטה. הוא מאתר יצירת אומנות שככל הנראה צדה את עינו והוא פונה למייק ארמנטראונט , האיש של הסדרה למשימות מיוחדות .

7. יש לי ההרגשה שזו הצצה לנרטיב של העונה. האירוע המכונן שיפריד בין גיימי לבין קים ויציין את נהר הרוביקון שלימים יפריד ביניהם

 

 

נכון אנחנו כבר יודעים שעוד מעט תהיה עונה 5 סמוך על סול וגם יש לנו צפיות לסרט החדש של שובר שורות. אבל העונה האחרונה בהחלט משאירה אותנו לטעם של עוד מסול , חברות סלמנקה וכמובן הדרך שעוד נותרה לסול לעשות על מנת להפוך מעורך דין פלילי לעורך דין קרימנל . 

סמוך על סול צפייה ישירה משודרת בנטפליקס וניתן לצפייה ישירה באמצעות מנוי באינטרנט טלפון חכם , מחשב או טלויזיה חכמה. את הסדרה הפיקה amc ביום שלישי ישודר פרק 3 עונה 4 סמוך על סול שנת 2020 בטר קול סול עולה לעונה 5 ומחברת את העלילה של שובר שורות , אל קמינו לצפייה ישירה ומה קורה לסול לאחר שובר שורות