רשתות שיווק שותפים בישראל כסף באינטרנט

רשתות שיווק שותפים בישראל כסף באינטרנט

רשתות שיווק שותפים מאפשרות לבעלי אתר אינטרנט להרוויח כסף נוסף מעבר לפרסומות בערוצים המקובלים. לרוב רשתות שותפים משלמות לבעל אתר במודל של מחיר לפי קליק או מודל לפי lead הפנייה או מכירה. בכתבה שלפנינו רשימת רשתות שיווק שותפים בישראל

כתבה ראשונה בסדרה 

רשתות שיווק שותפים בישראל חברות שותפים באינטרנט

יש להבחין בין רשתות שיווק שותפים בישראל לבין חברות הפועלות מחו"ל ולהן יש נוכחות בארץ. על אף הרצון להצביע על רשת שותפים מומלצת חשוב להדגיש כי לאופי התוכן באתר האינטרנט שלכם יש השפעה של ממש על ההכנסות באמצעות אפיון הגולשים ולא רק לפי התנועה באתר.

 

רשתות שיווק שותפים בישראל רשימה

סקינדו ישראל sekindo 

אחת הוותיקות בתחום. לאחר רישום ניתן להוריד קטעי קוד ולמקם באתר. לרשת סקינדו מודל תגמול המתבסס בעיקר על מכירת לידים תקינים ולעיתים גם לפי הקלקה או אלף הופעות. 

מעבודה משותפת של כותב שורות אלו מול סקינדו ראוי לציין מענה מקצועי ואדיב ותשלום עמלות ללא סחבת. לחברה ממשק משתמש נח מאד ובכל מקרה מומלץ להתנסות בו בעת בחירת רשת שותפים הפועלת במתכונת תוכנית שותפים לידים

רשתות שיווק שותפים בישראל כסף באינטרנט

רשתות שיווק שותפים בישראל כסף באינטרנט

בראבו כרטיסים להופעות תוכנית שותפים לכרטיסים 

אתר בראבו פועל בתחום מכירת כרטיסים להופעות לרבות באמצעות שותפים. תכנית השותפים של אתר בראבו מאפשרת לקבל סאב דומיין של האתר ולקדם אותו באינטרנט באמצעות אתר אינטרנט אישי או בעל אמצעי אחר. העמלה לשותף בקופת בראבו היא 5% וזו אחת מתכניות השותפים המומלצות שלנו מכמה סיבות. 

ביחס לתוכניות אחרות היא מאפשרת חופש פעולה וקידום האתר האישי באמצעות על מדיות הפרסום. 

העמלה המשולמת אמורה להספיק לרווח נאה לאחר הוצאות קידום האתר 

היא מאפשרת לבעלי אתרים למקם פרסומות ובאנרים להופעות לפי סוגי מופעים , להתאים את הפרסום באתר שלהם לסוג הקהל ולהגדיל את ההכנסה משיווק שותפים באינטרנט. 

הטלפונים החדשים פיקסל 4a+ 5G ופיקסל 5

תוכנית השותפים של בארבו מתאימה מאד למי שרוצה להרוויח משיווק תוכנית שותפים ללא אתר

איסתא תוכנית שותפים של נופש טיולים 

איסתא תשלם לכם על כל הזמנה שתיסגר דרך האתר 1.5% מהסך הכולל של המכירה! בנוסף מציעה החברה תגמול נוסף של בעבור הקלקה של משתמש ייחודי 10 אגורות נוספות. בנוסף באתר איסתא ניתן להירשם לתוכנית השותפים ולהרוויח מתוכן בנושאי תיירות בילויים וטיסות. 

רשתות שיווק שותפים בישראל כסף באינטרנט רשימת רשתות שותפים לשיווק באינטרנט עם או ללא אתר אינטרנט עמלות בשיווק שותפים וכיצד להרוויח מתוכן איכותי באתר שלך.