כאן שם ובכל מקום נעימת פתיחה הרדיו הישן

כאן שם ובכל מקום נעימת פתיחה הרדיו הישן

נעימות הרדיו של קול ישראל הפכו לחלק מוכר בפסקול הישראלי. את חלקן ניתן לשמוע כצלצול בטלפון החכם , זכר לתכניות היפות והשקטות של פעם ואת חלקן אנו מביאים לכם כאן שתמיד יהיה קל ולזהות נעימות פתיחה והפעם כאן שם ובכל מקום נעימת פתיחה

כאן שם ובכל מקום הייתה תוכנית רדיו ששודרה בקול ישראל ונפתחה בנעימה Pegao של חוזה פלסיאנו שמנגן סולו גיטרה ארוך ומהפנט . לעצום עיניים ולשקוע אל תוך החלון כאשר קולה של יהודית בן יעקב מוביל מאות הפתיחה אל השירים השקטים היפים. 

"<yoastmark

כאן שם ובכל מקום שודרה בפעם האחרונה בתאריך 28/11/2014 לאחר שינויים ברשות השידור ובקול ישראל. אני לא יודע מה עבר בראש למנהלי התכניות ומה בדיוק בער להם להפסיק את שידור התכנית המיוחדת הזו שעטפה את ערב ששי שלי באור מיוחד . חבל . 

כאן שם ובכל מקום נעימת פתיחה הרדיו הישן נעימות פתיחה של תוכניות רדיו ישנות וקלאסיות סקירת נעימות של מבצעים גדולים אשר השתלבו בפס הקול של הישראליות לאורך שנים . 

לנעימת התכנית כאן שם ובכל מקום מאות אלפי האזנות באתר youtube והתגובות של המאזינים ברחבי הגלובוס מאד דומות לרגשות הסנטימנטליים שאנו רואים בארץ. 

להאזנה לנעימת כאן שם ובכל מקום Pegao  Jose Feliciano באיכות גבוהה

ביוטיוב ישנן מספר גרסאות נוספות של פליסיאנו עצמו ושל נגני גטרה אחרים שמבצעים את הנעימה בצורה מדהימה. ביצוע מומלץ אחד של Stephanie Jackson  מזכיר קצת את הגיטרות של גולדן גיטר מימים מעברו ואני אוהב אותו במיוחד . 

תאגיד השידור כאן במסגרת ערות האינטרנט שלו מאפשר האזנה ישירה לתוכניות של יהודית בן יעקב. 

מודעות גוגלנעימות פתיחה שהפכו חלק מפסקול ישראל

ישנן לא מעט תוכניות שהפסקול שלהן , נעימת הפתיחה הפכו כבר מזמן לחלק מהפסקול הלא רשמי של המוסיקה הישראלית. בין הבולטות שבהן ניתן למנות את The Typewriter (מכונת הכתיבה), של המלחין האמריקני לירוי אנדרסון (Leroy Anderson). צפייה בסרטון היא גם קטע קומי מצחיק ומשעשע.

 

תמונת תקליט חוזה פלסיאנו https://unsplash.com