רוצחות מבית טוב ערוץ 12 לצפייה ישירה

רוצחות מבית טוב ערוץ 12 לצפייה ישירה אתר מאקו 

לפנינו אחת התכניות הטובות שהופקו לאחרונה בישראל. עשרות שנים לאחר שהפרשה הרעידה את המדינה חוזרת חוה יערי לעימות פנים אל מול החוקר מישל חדד. אם טרם הספקתם גשו מיד לצפות רוצחות מלידה ערוץ 12 לצפייה ישירה

חשד באתר: הגשת תלונה באתר משטרת ישראל

רוצחות מבית טוב ערוץ 12 לצפייה ישירה אתר מאקו   לצפייה ישירה באינטרנט 

אני לא יודעת להגיד למה פרשית רצח מלפני 35 שנה מצליחה להסעיר מדינה שבה כל יום יש סערה אחת לפחות. אולי זה השם שחוה יערי שמושך תשומת לב , אולי זה הכסף הקטן יחסית שהיה ברקע המעשה ואולי זו דמותו של מישל חדד . דמות החוקר שכל כךם חסרה היום למשטרת ישראל. 

רוצחות מבית טוב ערוץ 12 לצפייה ישירה

רוצחות מבית טוב ערוץ 12 לצפייה ישירה צילום מסך מתוך יוטיוב

בכל מקרה ערוץ 12 הפיק דוקו דרמה נוקבת ערוכה היטב ואנו נצמדים למסך. החל מסיפור הרקע ועד להודאה של החשודה ברצח, שנות הענישה בכלא והיעדר סגירת המעגל גם לאחר כמעט 20 שנה לאחר השחרור מהכלא. 

צפייה ישירה באתר mako  

בתוכנית רוצחות מבית טוב ערוץ 12 לצפייה ישירה אתר מאקו  ניתן לצפות באתר מאקו באמצעות צפייה ישירה או באמצעות טלויזיה חכמה באיכות מעולה. מומלץ לצפות באמצעות wifi ולא באמצעות חבילת גלישה שלכם גם אם רכשתם חבילת גלישה גדולה

צפייה ישירה בערוץ 12 שידורי קשת 

העתיד כבר כאן .לפחות מבחינה טכנולוגית וצרכנית ערוצי הטלוויזיה של ישראל עשו שיעורי בית וכעת ניתן לצפות בשידורים און ליין לא רק באמצעות חיבור לכבלים או ל yes  אלא גם באינטרנט באמצעות הטלפון החכם או smart tv .

באמצעות אפליקציות או אתר אינטרנט הצופה יכול לצרוך תוכן איכותי ולראות עשרות תכניות טלוויזיה של ערוץ 12 או הערוץ הראשון שמאד אהוב על כותבת שורות אלו שלא לדבר על רשת נטפליקס . 

יחידה מעורבת כאן 11 צפייה ישירה המלצת האתר

הרבה גבות הורמו כאשר ערוץ 1 הפך לערוץ כאן . הגבות יכולות לרדת ויש בהחלט סיבה טובה לתקצוב הערוץ הציבורי. על תוכניות הטראש טוק העלובות אפשר לוותר אבל על הסדרות , על תוכניות דוקו של ערוץ כאן והאיכות הבלתי מתפשרת אנחנו מוחאים כפיים ומצביעים בשלט.
יחידה מעורבת