תוכניות ערוץ 12 לצפייה ישירה חינם און ליין

תוכניות ערוץ 12 לצפייה ישירה חינם און ליין

האינטרנט והטכנולוגיה משנים את הרגלי הצפייה שלנו ואנו צורכים תוכן רב לצפייה ישירה באמצעות אתרי אינטרנט של חברות השידור בישראל או באמצעות נטפליקס. אם בעבר היינו חייבים חיבור טלוויזיה הריי כיום מרבית התוכניות ניתן לראות במסגרת תוכניות ערוץ 12 לצפייה ישירה חינם און ליין

תוכניות ערוץ 12 לצפייה ישירה חינם  באתר מאקו

אתר מאקו mako  הוא אחד האתרים המובילים בישראל בתחום טלוויזיה וחדשות. הוא מאפשר צפייה ישירה חינם במרבית תכני ערוץ 12 , פעם ערוץ 2 , כולל סדרות לצפייה ישירה.

תוכניות ערוץ 12 VOD חינם  

חברת קשת היא אחת מיצרניות התוכן הגדולות בישראל. מרבית תכניות הטלוויזיה הטובות , לדעתה של כותבת שורות אלו , מופקות בבית היוצר שלה .

תוכניות מופת שתמיד כיף לצפות בהן און ליין באמצעות טלפון חכם או מחשב ובטח באמצעות smart tv  שבו ניתן להתקין אפליקציה של אתר מאקו. יצאנו לבדוק אלו תוכניות ערוץ 12 לצפייה ישירה חינם און ליין יש באתר . 

בשבילה גיבורים עפים לצפייה ישירה 

סדרת מתח ודרמה ישראלית מלאה מתח ואקשן. הנה באים החברה מסיירת גולני להחזיר את האחות והחברה האבודה של אחד מאיתנו . ברקע אנו מקבלים מנות גדושות של חברות , טרגדיות מהצבא וסוף כמעט טוב מאד ליפי הבלורית והתואר .

בתפקידים ראשיים מיכאל אלוני תומר קפון ונינט שהופכת את המסך למקום הרבה יותר טוב והלוואי ונזכה לראות אותה עושה תפקידים כאלה.

 

דייט ראשון לצפייה ישירה חינם 

בידור קל במיטבו ! הוא רוצה לאהוב אותה היא רוצה לאהוב אותו ויש לנו דייט ראשון. למי מאיתנו ששכח כמה זה מביך וכמה בליינד דייט מאתר הכרות יכול להיות משימה קשה באה התכנית דייט ראשון ועושה את זה עם הרבה חן והומור.

זו תכנית מצחיקה ומרגשת על אופי האדם בימנו שלנו , על מה רוצים גברים ומה היו רוצות נשים למצוא וכמה , או כמה זה כל קשה ! 

תוכניות ערוץ 12 לצפייה ישירה חינם און ליין

תוכניות ערוץ 12 לצפייה ישירה חינם און ליין

בין אריזונה לנס ציונה עם חיים הכט 

סדרה של 3 פרקים הבוחנת את הפער בין ישראל לארצות הברית על רקע השינויים בארצות הברית והחוקים המגוחכים , לעין ישראלית , בחלק מהמחוזות. שאלות של חירות הפרט , מחירי הדיור והאפשרויות המוגבלות בתשי הארצות. 

בסגנון המיוחד שלו חיים הכט מחזיר את כולם למציאות ומראה שגם כאן המצב לא כל כך רע ושגם בישראל הייאוש יכול להיות נח . שלושת הפרקים הם יצירת מופת ותמונת מצב עם הרבה הומור וחכמת חיים. 

אם תרצו בין אריזונה לנס ציונה היא ההמלצה שלי לצפייה ישירה באתר mako .