אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה

המתנו והיה היה שווה כל רגע ! אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה מחזיר אותנו בבת אחת לאקשן על אי האלונים ולמסע המפרך למציאת האוצר המסתורי שאיש עוד לא חזה בו . הספוילרים לעונה שכללו הודעה על גילוי זהב באי המקולל רק מוסיפים

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה צילום מסך YOUTUBE

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה בערוץ ההיסטוריה

כמה שעות לאחר שידור The Curse of Oak Island Season 6 Episode 1 כבר אפשר לפסוק שמדובר ללא ספק באחת הסדרות המרתקות של ערוץ ההיסטוריה. מי שמלא את הזמן בין עונה 5 לעונה 6 של אוק איילנד בתוכניות סביב האוצר של פאבלו אסקובר ישמח לגלות את ההתקדמות העצומה של צוות אוצר האי המקולל בפרק 1 עונה 6 בערוץ ההיסטוריה.

האוצר של אוק איילנד אגדה או מציאות

נחזור קצת אחורה . להיסטוריה של אי האלונים ולחיפוש אחר האוצר החמקמק.

האחים lagina  מרטי וריק מחפשים אוצר אוצר שהוא מיתוס . לפי האמונה וחלק מהממצאים , הוסתר באי אוצר מקולל באמצעות כלים יוצאי דופן.

ריק ומטרי לגינה התוודעו לקיומה של האגדה באמצעות מגזין "רידג'ס דיג'סט" באמצע שנות ה 60 של המאה הקודמת. בגליון הייתה כתבה על עבודתה של משפחת רסטאל והניסיון שלה למצוא את בור הכסף.

נכון להיום לאחר 5 עונות של חיפוש והשקעת משאבים , עדיין אף אחד לא יודע מה קבור ב Oak Island. כעת העונה השישית של אוצר האי המקולל אולי תפתור את התעלומה שהלכה הועצמה לאור הממצאים שנמצאו על האי. 

מה בכל זאת אמור להיות האוצר של Oak Island ?

התיאוריות נעות בין אוצר הפיראטים ועד העמודים האבודים של שייקספיר לבין חפץ דתי יקר ערך שהובא על ידי האבירים הטמפלרים. המיתוסים של האי הוכיחו שאין לעמוד בפניהם על רבים, כולל דמויות היסטוריות כמו ג'ון ויין ומי שיהיה נשיא ארצות הברית פרנקלין רוזוולט, שכולם מימנו ולקחו חלק פעיל בחפירות במה שהפך לאחד מחיפוש האוצר  הארוך והמתסכל ביותר בהיסטוריה.

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה בעונה החדשה של The Curse of Oak Island Season 6 כל הפרקים סקירה מלאה וספויילרים על מציאת זהב באי האלונים צפייה ישירה