אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 3 צפייה ישירה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 3 צפייה ישירה DEPTH PERCEPTION 

בפרק 3 עונה 6 אוצר האי המקולל של ערוץ ההיסטוריה נמשכת הדרמה על האי. התוצאות הסייסמיות חושפות את קיומו של חדר תת-קרקעי מסתורי באזור בור הכסף ; גארי וג'ק עושים גילוי המציע חיבור נוסף לקשר בין הטמפלרים לאי האלונים . כל זאת אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 3 צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה . 

עדכונים עונה 7 אוצר האי המקולל חוזרת בסוף 2019 

הקשיבו גולשים יקרים ! יותר מדי שמועות מסתובבות והן כנראה ממש אמיתיות . אז קודם כל נתחיל עם עובדות. ממש בימים אלו הכריז ערוץ ההיסטוריה על העונה השביעית של האי המקולל והיא עולה לאוויר ב 05/11/2019. השמועות נוגעות לאוצרות שכבר התגלו על האי . כנראה שיש תגלית גדולה בביצה על האי וככל הנראה , אם התגלו אוצרות , הם מוסתרים היטב על ידי צוות הסדרה. עוד נדבך של מסתורין בתכנית הכי מצליחה בערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה.

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 3 צפייה ישירה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 3 צפייה ישירה צילום מסך יוטיוב

מרטי לגינה האיש וההגדה 

על אי לחופי נובה סקוטיה בקרבת קנדה מנהלים שני אחרים מרדף אחר חלום ילדות שלהם. המבוגר , ריק לגינה מאמין ללא ספקות שיש אוצר על האי . הוא הרוח החיה בצוות . האח השני ריק לגינה זה כבר סיפור אחר.

מרטי לגינה הוא האח הצעיר של ריק לגינה ולמעשה על אף שריק הוא הדומיננטי ביחסי הציבור לסדרה , מרטי הוא המבוגר האחראי מבין השניים.

מה אנחנו יודעים על מרטי לגינה ? הרבה מאד בוודאי ביחס למה שידוע על מרטי .

שני האחים גדלו במישיגן ובשנת 1965 התוודעו לקיום המרדף אחר האוצר של אוק איילנד. למרטי לגינה עסקים חובקי עולם בתחום האנרגיה . הוא אדם מבוסס המחזיק גם ביקב. מקצועו האזרחי – מהנדס ואופיו הריאליסטי מאזן לא פעם את אחיו החולם ואם לאמר את האמת רק במהלך העונה החמישית הוא הצליח להשתכנע שיש אכן אוצר אמיתי על האי. היה שותף גם לצילומי הסדרה החיפוש אחר אוצר מלחמת האזרחים

מדוע סיבי הקוקוס באי מרמזים על אוצר באי המקולל 

בעבר היו נוהגים ימאים שודדי ים וכל מי שהיה לו צורך להוביל דברי ערך יקרים להגן על האוצר שלו בעת ההעברה. תשכחו מתיבות מהודרות ומנוחות בנסיעה. מדובר היה במסע מפרך בעיקר כאשר מדובר בהפלגות ארוכות.

אז איך בדיוק שומרים על דברי ערך בהפלגה ? עוטפים אותם בסיבי קוקוס היטב ומקווים שהטלטלות על פני הים לא יגרמו להרס . אולם מכיוון שסיבי קוקוס יש רק במרחק של מאות קילומטרים מאי האלונים , אז הימצאותם יש בה להעיד שבמקום נמצא אוצר או דבר מה יקר ערך שנעטף בסיבי קוקוס.