איך לכתוב מאמר שיווקי לאינטרנט

איך לכתוב מאמר שיווקי לאינטרנט

לקורא יש 3 דקות ולכם יש 300 מילה לכל היותר . איך לכתוב מאמר שיווקי לאינטרנט בעולם בדיגיטלי החדש . 

איך לכתוב מאמר שיווקי לאינטרנט יעיל ונכון  

לא מעט כותבי בלוגים ומאמרים בנושאי שיווק נופלים בפח ריבוי הידע . להבדיל מעיתונות כתובה שבה יש מגבלות של נייר ומקום בדף אינטרנט כמעט ואין מגבלות ולכן חלק לא מבוטל מבעלי העסקים בוחרים במאמרים מקצועיים ארוכים ומייגעים. 

כתיבת מאמרים ארוכים באתר נדרשת כחלק מתמהיל שמטרתו לקבל דירוג טוב במנועי החיפוש. אך כאשר אנו מכוונים לתשומת ליבו של הלקוח ומעוניינים למכור לו מוצר או שירות יש לחזור ליסודות הכתיבה האינפורמטיבית של שנות השמונים , אבל בצורה יותר אטרקטיבית .  

דגשים לכתיבת מאמר שיווקי לאתר אינטרנט 

חלק חשוב מתחום קידום אורגני של אתרים קשור בטבורו לכתיבת תוכן איכותית. איכותית אך לא מייגעת. כזו שתמשוך את תשומת ליבו של הקורא ולא תגרום לו לנטוש את האתר לטובת אתר אחר עם SEO טוב יותר. 

  • 300 מילה של מאמר שיווקי בעולם הדיגיטלי המתקדם 
  • מסרים קצרים וברורים  עד 25 מילה למשפט כותר ראשית עם מסר ברור שלא משתמע לשתי פנים
  • כותרת משנים בהיקף של 50 מילים שחוזרת על המסר בכותרת המרכזית ומבטיחה מסרים חשובים וידע מקצועי בהמשך הכתבה . 
  • לא לחזור בכח או לאכוף על המאמר השיווקי מסרים מיותרים
  • יש להשתמש בשפה פשוטה וברורה לגולש . אנחנו לא באקדמיה ללשון עברית. יש לכתוב מאמרים בשפה שכולם מבינים 

דוגמא למאמר שיווקי של מכון יופי להסרת שיער  

 

כותרת ראשית  :  הסרת שיער בלייזר בפיקוח רפואי  
כותרת משנית : מכון העור החלק מבטיח הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשיר חדשני . בעת הטיפול רופא עור מומחה נמצא במכון ומפקח על הפעילות
כותרת H2 : רופא עור נוכח בשעות הפעילות במכון 
פסקה שנייה : הסרת שיער בפיקוח רפואי משמעותה רופא עור מוסמך המפקח על פעילות של צוות קוסמטיקאיות פרה רפואיות מנוסות . אנו מבטיחים לך טיפולים ברמה גבוהה ונוכחות רופא עור בכל שעות פעילות המכון .

הקפדה על הכללים הטכניים של כתיבת מאמר שיווקי יסייעו לכם מאד בקידום אתרים אורגני , חיסכון משמעותי בעלות קידום האתר ויצירת מאגר לקוחות מתחדש ואיכותי לאורך זמן ! 

איך לכתוב מאמר שיווקי לאינטרנט כללים ודוגמאות לכתיבת מאמר שיווקי לאתר אינטרנט במטרה להביא גולשים בקידום אתרים אורגני seo וליצירת ערך מוסף לקידום אתר בתשלום