אוצר האי המקולל פרק 8 עונה 6

אוצר האי המקולל פרק 8 עונה 6

שום דבר חדש לא קורה על אי האלונים. אוצר האי המקולל פרק 8 עונה 6  הוא רק עוד הכנה לקראת התגליות הגדולות שהוצגו בפרומו לעונה 6  וסיקור מיוחד לקראת אוצר האי המקולל עונה 8

"<yoastmark

אוצר האי המקולל פרק 8 עונה 6 UNEARTHED

צפייה בפרק השמיני של העונה היית המעין חזרה על התגליות מתחילת עונה ועל התגליות והשאלות הפתוחות מאז העונה הראשונה שבה הכרנו את האחים lagina . 

לא הרבה תוכניות דוקו מוכנות לחשוף את הקשיים , את התסכולים ואת הפן האנושי שמאחורי חיפוש אוצרות. 

לצוד את היטלר של ערוץ ההיסטוריה , הייתה תכנית מעולה , אך היא לא חשפה את הפן האישי או האנושי של משתתפיה. חבל.  

the curse of oak island season 6  שומרת על הקו האישי מאז תחילת השידור. 

מה קורה באי האלונים ?  האם אחים לגינה מצאו אוצר ?

כן ! מאז תחילת העונה התגלה זהב על האי . גרי דרייטון מגלה הצלב הטמפלרי , הוא ולא אחר , מצא זהב על האי . בתחילת העונה ראינו כיצד מגלה האוצרות עם מטה הקסמים מוציא מהאדמה סיכת זהב . זה אולי נראה לכם פשוט , אבל לכו תגלו חתיכת זהב , לא באי נידח בסוף העולם אלא נניח באמצע דיזינגוף סנטר. תנסו .

לקראת צפייה ישירה עונה 6 אוצר האי המקולל 

  1. התגלה זהב על אי האלונים !
  2. העונה תתחיל ללהוט כאשר יתחילו החפירות סביב בור הכסף
  3. מפרץ סמית עובר תהליך של בידוד וייבוש ממים על מנת שיהיה ניתן לחקור את התגליות המוקדמות של Dan Blankenship שגלה מבנים מזרים עם תעלות מים ומתחת להן קורות עץ מסתוריות עם כיתוב של ספרות רומאיות. 
  4. התרגשות גדולה ! צוות אוצר האי המקולל בראשות  Craig Tester מפה את סביבת בור הכסף ובאמצעים טכנולוגיים אנו אמורים לראות בקרוב כיצד הוא נחשף שכבה אחר שכבה . 
  5. חשיפת בור הכסף money pit  על ידי חפריה וקילוף השכבות ולא באמצעות קדיחה לעומק אמורה לחשוף באופן סופי ובלתי ניתן לפירוש את תעלומת האי המקולל אחת ולתמיד ! יד למה לצפות .
  6. לא פשוט להמתין , בהחלט לא פשוט לחכות לתגליות נוספות על האי , בהחלט יש למה להמתין . 

האי המקולל פרק 8 עונה 6 ספויילרים על גילוי אוצרות באי המקולל על ידי האחים לגינה וצוות חיפוש האוצרות שגלה זהב על אי האלונים לקראת חשיפת בור הכסף