יום האישה הבינלאומי 2019 מגזין לאישה

יום האישה הבינלאומי 2019 מגזין לאישה

מדובר באחד מהתאריכים המאחדים נשים וגברים על פני הגלובוס. יום האישה הבינלאומי 2019 מגזין לאישה על השאיפה המתמדת לשיוויון בין נשים וגברים והעלאת המודעות למעמד האישה בארץ ובעולם !

יום האישה 2021

יום האישה 2021

עדכון יום האישה 2021 

המשבר העולמי לא יפיל את מצב רוחנו במרדף לחבר קהילות ברחבי העולם בכדי לחולל שינוי חיובי עבור נשים. לקראת יום האישה הבינלאומי 2021, הנושא #ChooseToChallenge יתמך על ידי אירועים מרגשים ומשפיעים רבים ברחבי העולם, אז צפו בזה! אלה ימים ראשונים ויש הרבה תכנון, אז המשך לבדוק כדי להיות חלק מהפעולה לקראת יום האישה הבינלאומי המבריק 2021

למגזין המלא 

יום האישה הבינלאומי 2019 מגזין לאישה

מגזין לאישה באתר pro  לרגל International Women's Day 2019 . אנו מביאים לכם את הסיפורים המיוחדים מהעולם ומהארץ על הנשים המובילות את תהליך העצמת מעמד האישה בארץ ובעולם .

תאריך יום האישה הבינלאומי יום ששי 08/03/2019

הישגי שדולות הנשים 2019 בעולם 

אחד מציוני הדרך החשובים באירופה בתחום מעמד האישה קבל השנה הכרת בעת  Orla O’Connor, Ailbhe Smyth & Grainne Griffin קבלו אות הוקרה מיוחד על פועלן לתיקון עיוותים בחוקה של הרפובליקה האירית בתחום מעמד האישה .

השלושה נהלו יחד את קמפיין Together4Yes , גייסו אלפי מתנדבים שיחד שכנעו את האומה האירית לשנות את בחוקה את הסעיף השמיני שאסר על אשה בעת הריון בסיכון לקבל החלטות על עתיד התהליך. התיקון אושר במשאל עם ב -7 בספטמבר 1983 ונחתם בחוקה  -7 באוקטובר 1983.

זהו אומנם הישג משנות השמונים אך חזרתו לתודעה הציבורית באירופה ובעולם מחדדות את ההישג בגדול ביותר של שדולת הנשים בשנה האחרונה , החדירה לתודעה הקולקטיבית ברחבי הגלובוס ביחס למעמד האישה והשאיפה לשיוויון.

יום האישה הבינלאומי בקרב עולי ברית המועצות 

אנחנו מכירים את חגי העולים מברית המועצות בעיקר בזכות נוביגוד. אבל כמובן שיש הרבה יותר מזה . בקרב העולים מחבר העמים יום האשה הבינלאומי הוא אירוע מיוחד.

ביום זה מקובל להכין טקס אישי בין הגבר לבת זוגו. בין אם מדובר בבעל ואשה או בני זוג , הגברים מקרב עולי חבר העמים נוהגים ביום האישה הבינלאומי להכין טקס הענקת מתנות ופינוקים מיוחדים ליום האישה.

מקובל להביא לבת הזוג תכשיט יפה על פי טעמה כמתנה מיוחדת לכבוד היום , בו נהוג שהנשים מסיימות לעבוד מוקדם מהרגיל , הולכות ליום פינוק במספרה או ספא ולבסוף לצד זר פרחים אמון הגבר על הכנת ערב רומנטי לבת זוגו. מסורת נפלאה שגברים בישראל ובעולם יכולים ללמוד ממנה המון.

יום האישה הבינלאומי בקרב עולי ברית המועצות 

יום האישה הבינלאומי בקרב עולי ברית המועצות

ברכות מיוחדות ליום האישה 2019

ברכה אוהבת ליום האשה הבינלאומי 

לאשה האהובה אשר לצידי

יום האשה הוא רק תירוץ להגיד לך

מילים מלב אוהב ללבך שלך.

הזדמנות להגיד לך אני אוהב אותך , כמו שאת , כמו האור שהבאת באהבה בבואך אלי . שתמשיכי להגשים , לצמוח לגדול ולהיות לצידי במלאכת החיים . אוהב אותך אשה שלי

ברכות לבת זוג יום האישה הבינלאומי 
במשעולי החיים , במקום שבו לא נופלים צללים , במקום בו אפשר לכתוב לעד על פני החולות הנודדים , אכתוב לך מילים חמות מעומק ליבי , מילים חמות על אהבה, על השותפות , על האישיות ועל שותפות הגורל והביחד .

לך האשה שאין  שנייה לה ! אוהב אותך ! יום אהבה שמח !

יום האישה הבינלאומי 2019 מגזין לאישה מיוחד עם כל המידע החשוב התקדמות פעילות שדולת הנשים בארץ ובעולם , ברכות ליום האישה 08/03/2019 גלויות ברכה ואירועים