סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה

סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה

סיפורה של שפחה כבר את לבבות הצופים . בימים אלו יצא טריילר ראשון לעונה השלישית סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה

סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה

סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה צילום מסך יוטיוב 

סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה למסכים 

בעוד עונה 2 סיפורה של שפחה חורך את המסכים בשירותי סטרימינג ברחבי העולם ואת ה VOD של רשתות הכבלים , העונה השלישית מבשילה לה סט הצילומים וחדרי העריכה .  לקראת עונה 3 מעשה השפחה , שודר טריילר מיוחד במסגרת שידורי הסופרבול 2019 .

מלבד סצנות מקאבריות והצעידות של שיירת השפחות אנו מקבלים בטריילר תזכורת לכמה דברים חדשים וספויילרים עונה 3 שפחה .

עונה 3 סיפורה של שפחה תאריך יציאה אמור להיות באביב הקרוב , סמוך להתחלת עונה 8 משחקי הכס. זאת אומרת שלפי ההערכות עונה 3 תתחיל בחודש יוני או מאי .

עונה 3 סיפורה של שפחה ספויילרים 

כזכור עונה 1 שפחה בצפייה ישירה הייתה קרובה לסיפור שנכתב על ידי הסופרת הקנדית מרגרט אטווד . הוא מספר על עולם דיסאוטופי שבו קבוצה קיצונית דתית השתלטה על מרבית שטחי ארצות הברית.

הקבוצה הקימה את מדינת גלעד שבה יש חלוקת מעמדות לאדונים ומפקדים , הנשים נטולות זכויות לרבות איסור קריאה בספרים , והגברים זכו לשפחות פוריות על מנת לממש ילודה , שלא ברור מדוע נשות המפקדים של מדינת גלעד אינן נכנסות להריון .

העולם הדיסאוטופי צולל לעלילות השפחה , הנקראת בסדרה שלפורד , זאת אומרת – בבעלות המפקד פורד. היחסים עם המפקד ואשתו סרינה יודעים עליות ומורדות במסגרת הנרטיב של שונאים סיפור אהבה .

העלילה מגיעה לשיאה כאשר בפרק אחרון עונה 2 שפחה , גון , שלפורד , מצליחה להריח את התינוק שילדה במדינת גלעד לעבר קנדה. התינוק הוא פרי אהבתה האסורה לנהג של המפקד , אותו נהד המשמש גם בתור מרגל פנימי עבור השלטון המרכזי של מדינת גלעד .

עונה 3 שפחה מחזירה מלחמה ויוצאת לקרב  

את הרמז הגדול ביותר למה שאנו הולכים לראות בעונה החדשה של סיפורה של שפחה עונה 3 אנו מקבלים במילים של הטריילר עצמו . השפחות הולכות להלחם במדינת גלעד .  הטריילר כולל ביטויים קשים על עצימת העיניים של דעת הקהל לנגד האפוקליפסה שהתרחשה עליהם לפני מהפכת מדינת גלעד ויש רמז עבה מאד לאירועים בגרמניה לפני עליית הנאצים . גם הסמלים האדומים של מדינת גלעד ושלטון הכת הצבאית תורמים .

  1. השפחות יוצאות למלחמה במפקדים
  2. האם בעונה 3 שפחה מדינת גלעד תתמוטט
  3. בינתיים בקנדה התינוק של גון בדרך ההרחה האם הוא ידע למקום מבטחים

הסדרה מופקת על ידי רשת hulu  המאפשרת צפייה בתכנים און ליין בדומה לנטפליקס ומשודרת בישראל בערוץ הוט hbo