הוט עם נטפליקס 2019

הוט עם נטפליקס 2019 

עכשיו זו כבר עובדה . על רקע השינויים בהרגלי צריכת התוכן בישראל ובעולם ניתן כעת לרכוש את שירותי התוכן של הוט יחד עם נטפליקס. בכתבה זו הוט עם נטפליקס 2019

הוט עם נטפליקס 2019

הוט עם נטפליקס 2019 צילום מסך כניסת לנטפליקס

הוט עם נטפליקס מנוי משולב 

נטפליקס רשמה פריצה שקטה לישראל. בלי רעש ופרסומות בפריים טיים , בלי קליפים יקרים של סטפן לגר עם  Comme Ci Comme ça ובלי פרזנטורים מפורסמים. netflix הצליחה בישראל הודות למספר גורמים שהתחברו ברגע קריטי לשוק הטלויזיה בישראל :

כניסתן לשוק של smart tv המאפשרות לצפות בספריות תוכן באמצעות חיבור לאינטרנט

המחיר הנמוך של מנוי פרימיום של נטפליקס לעומת מחירי החבילות של YES או HOT

אפשרות לחיבור מספר מנויים בו זמנית במחיר של 50 שח לחודש בנטפליקס צפייה ישירה באיכות הטובה ביותר

האפליקצייה של נטפליקס זמינה לחיילים , לצפייה בטיסה במצב אוף ליין

וכמובן ספריית התוכן האין סופית של נטפליקס כולל תכנים מישראל כמו פאודה , בשבילה גיבורים עפים ושטיסל .

מול כאלו עמדו התנאים לרעת הפלטפורמות הוותיקות , הם סיפורים של שירות לקוחות גרוע , עם זמני המתנה לניתוק , מחירי חבילות שלא קשורות למציאות הכלכלית וריבוי ערותי תוכן חינם באינטרנט .

פני השוק לאן ?  הוט עם נטפליקס 2019  

אחת הסוכריות המתוקות שהציעו פרטנר טיוי וסלקום טיוי עם פריצן לשוק ותחילת הכרסום במעמדן של הוט ויס היו שירותי נטפליקס לצד הערוצים שאנו כבר מכירים מהכבלים . לצרכן הישראלי נמאס לשלם מאות שקלים על חבילות שאין לו מה לעשות איתן , ערוצים נדחים שאת חלקן הוא רואה חינם בצפייה ישירה באתרי אינטרנט חוקיים ובעיקר הפלטפורמה המיושנת שלא לקחה בחשבון את המעבר לצפייה ישירה באינטרנט.

בהוט ישבו הרבה זמן על הגדר . על הגב של הוט ויס יש לא מעט רגולציה תנאי רישיון והתחייבות להפקות מקור. על סגירת ערוץ 10 משהו היה חייב לבצע צעד שובר שיוויון בשוק התקשורת בכבלים ולוויין . יס יצאה עם מבצע של נקסט טיוי ושפכה טונות כסף על פרסום וקידום מכירות וכעת הוט משווקת את נטפליקס יחד עם חבילות התוכן שלה.

כמה זה רלוונטי לצרכן הישראלי ?  אם את אוהבים את ערוץ 8 או את ערוץ ההיסטוריה ומחוברים לערוץ ויוה לא תמהרו לעזוב את ספק הכבלים שלכם. אבל אם אתם כבר מדור חדש יותר שפחות מחובר ללוח זמנים של שידורים ויודע לצרוך תוכן במועד מאוחר יותר או מתי שבא לו , אין לכם באמת סיבה אמיתית להישאר עם יס או הוט . את הכסף סופרים בדוח כרטיסי האשראי בסוף החודש.

כמה עולה הוט עם נטפליקס  

בשירות החדש הוט מאפשרת למנויים גישה לנטפליקס דרך הממירים שלה . התשלום לנטפליקס מתבצע בנפרד אך למי שאין סמארט טי וי בהחלט יכול לדחות את רכישת המכשיר החדש . בסופו של דבר משובר על תשלום ישיר לנטפליקס לפי סוג המנוי . למעשה הוט איננה פותחת עוד ערוץ חדש אלא מאפשרת לעוד פלטפורמה לעבור דרכה.

במה הועילו חכמים בתקנתם ? כנראה בהוט יודעים מה שאנחנו לא יודעים . אולי יש מנויים שלא יכולים לנווט בין 2 אפליקציות , להעביר מהטלפון למסך ולא ממש בא להם להתעסק עם הטכנולוגיה והם מעדיפים לשלם להוט לא מעט כסף על שידורים.

למה זה דומה ?  בדיוק לאותם סוכני ביטוח המשלבים מכירות ביטוח פרונטליות של סוכני ביטוח כמו שהכרנו פעם עם מכירות ישירות באותו ערוץ מול אותו לקוח . האם זה יבטיח את עתיד סוכני הביטוח בישראל ?  ממש לא בטוח .