תגליות חדשות 2019 אוצר האי המקולל

תגליות חדשות 2019 אוצר האי המקולל פרק 14 עונה 6 

האם יכול להיות שבעת כתיבת שורות אלו בדיוק מחוללת דרמה על oak island ? יש לי הרגשה שעונה 6 Oak Island רחוקה מלחשוף את מה שבאמת קורה על האי לחופי נובה סקוטיה. תגליות חדשות 2019 אוצר האי המקולל עדכונים שוטפים 

"<yoastmark

תגליות חדשות 2019 אוצר האי המקולל הקשר לסקוטלנד 

לפני מספר שנים בקרתי בכנסיית רוזלין בסקוטלנד. הביקור הותיר בי רושם עז ותחושה של פספוס .

ההרגשה שאפשר לחקור יותר ואולי לזעזע את היסודות על בסיסים אנו תופסים את ההיסטוריה.  האם במידה והתגליות החדשות באזור The Oak Island Money Pit במידה מספיק חזקות לנער את ספרי ההיסטוריה , אני מקווה שהאחים לגינה יחשפו אותן במלואן.

"<yoastmark

אוצר האי המקולל עונה 8

עונה 6 פרק 14 אוצר האי המקולל מרחיב את התעלומה הנקראת The Mystery Money Pit Treasure Of Oak Island לעלומה גלובלית אך לא נותן עליה תשובה מקיפה. עדיין.

התגליות החדשות על האי , בין אם נמצאו smiths cove או במעמקי Money Pit או באזורים אחרים על האי , קשורים אחד לשני בכבלי ברזל

האם מפרץ סמית מלאכותי ?

כנראה שכן . ככל שחשיפת המפרץ והקשר שלו לאזור Money Pit נמשך הוא נראה פחות אמיתי .

מי היה סמואל בול 1765 – 1846

חשבתם פעם שאפשר להתעשר מגידולי כרוב ? אוסף ראיות פיזיות ונסיבתיות טוענות שייתכן שהעבד המשוחרר גלה חלק מהאוצר שהביא אותו למעמד של אחד האנשים העשירים בנובה סקוטיה.

צינורות עטופים בגומי מציצים מחומת אבן

התגלית הכי חשובה לטעמי עד כה. מרבית התיעוד אודות מחפשי האוצרות נמסכות על זיכרונו וניסיונו של דן בלנקנשיפ . בפרק 13 הצוות מגלה 2 צינורות עטופים באיזולירבנד שחור שאיש אין הסבר כיצד הם הגיעו לשם. וכמו שאומר ריק לגינה הגענו במטרה לקבל תשובות וכעת יש לנו יותר שאלות על מה שקורה בבור הכסף. 

נכון לעונה 7 צפייה ישירה אוצר האי המקולל – תעלומה זו לא נפתרה. 

מיותר לציין שמאז ברית הטריטון לא היו חיפושי אוצרות מקיפים על האי ולכן התגלית המסתורית , שהמתינה לצוות עמוק מתחת לאדמה היא תעלומה בפני עצמה.

ערוץ ההיסטוריה הוט יס פרטנר tv 

ערוץ ההיסטוריה הוא אחד הערוצים הפופולריים בישראל והוא משודר באמצעות ספקי התוכן  הוט יס פרטנר tv בערוצים שונים. הערוץ אינו משדור במסגרת נטפליקס ישראל שצברה למעלה מ 100,000 מנויים וכעת ניתן לרכוש אותה גם באמצעות ממיר של הוט. 

תגליות חדשות 2020 אוצר האי המקולל פרק 14 עונה 6 צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה כל החדשות של האי המקולל Oak Island ממצאים חדשים על האי תגלית בור הכסף מפרץ סמית