סיכום עונה 6 אוצר האי המקולל

סיכום עונה 6 אוצר האי המקולל

אנו נמצאים לקראת פרק 16 עונה 6 של אוצר האי המקולל בערוץ ההיסטוריה. העונה התחילה עם תגלית זהב אך נחלשה לקראת האמצע. כעת עם סיכום עונה 6 אוצר האי המקולל  עושה הרושם שיש לנו עונה לא רעה בכלל עם התקדמות לקראת גילוי התעלומה באי האלונים.

עדכון עונה 7 אוצר האי המקולל 

התרגשות גדולה ! באוגוסט 2019 הודיע ערוץ ההיסטוריה על חדשות מרעישות . העונה השביעית של אוצר האי המקולל עולה לשידור בתאריך 05/11/2019 מה שאומר שבדיוק ברגעים אלו על האי יש מצב שגלו אוצרות חדשים אולי אפילו בביצה שמשכה תשומת לב בסוף העונה 6. אנחנו מחכים

סיכום עונה 6 אוצר האי המקולל

סיכום עונה 6 אוצר האי המקולל צילום מסך יוטיוב 

 

פרק 15 עונה אוצר האי המקולל היה נקודת מפנה . הקידוח בבור הכסף קרס. זו בעיה רצינית לאחים לגינה ולצוות האי המקולל מכיוון שכל תכלית החיפוש הייתה לעקוף את המכשול שמציף את בור הכסף money pit  ולנסות להגיע לאזור מה שנראה כמו תיבת אוצר.

פרק 16 אוצר האי המקולל לצפייה ישירה Detour מעקף 

כעת עם ייבוש מפרץ סמית האחים מקבלים רמזים עבים מאד שבפרק 16 עונה 6 אוצר האי המקולל יתבררו כשוברי שיויון . האם בעומק הים התגלו התעלות שמובילות את המים אל בור הכסף ?   אנחנו כמעט כבר שם ! זה אולי לא הכסף של 2025  לייב לצפייה ישירה במאקו 

האחים לגינה התחילו את העונה הראשונה עם ניסיונות שכולם כבר כמעט נסו . נכון היה להם ציוד מעולה וחדיש אבל הניסיון היה כמעט זהה למה שכבר עשו על האי כל מי שהיה לפניהם. בתור צופה נאמן שמקווה לתגליות גדולות , לא יכולתי שלא לקוות להצלחה שלהם ובעיקר לדיויד  בלקנשיפ הוותיק , שכבר עבר את גיל 90 כי לו מגיע לדעת את סוף הסיפור ופתרון לתעלומה.

אוצר האי המקולל הסוף מתחיל לקבל צורה 

לאחר שפרד נולן אתר את מבנה הצלב של האבנים באי האלונים , אנו יכולים לראות אוצר האי המקולל עונה 6 לצפייה ישירה שהחקירה סוגרת על האי המקולל .  האחים לגינה והשותפים שלהם הם צוות מקצועי , בהשכלה וביכולת להביא כלים הנדסיים על מנת לחשוף את הגבעה המוזרה שבתוכה שוכן בור הכסף שבתוכו שוכן אוצר . 

אני לא יודע להגיד לכם כעת איזה אוצר הם ימצאו . מבחינתי האוצר הוא פתרון התעלומה . אם האחים לגינה ירימו ידיים בגלל הצפת בור הכסף , אני מניח , שלא יבואו חופרים חדשים בזמן הקרוב במקומם . 

סיכום עונה 6 אוצר האי המקולל ערות ההיסטוריה 

צופי ערוץ ההיסטוריה התרגלו בשנים האחרונות לצפות בתכניות איכות. לצוד את היטלר  , אוצר האי המקולל והאוצרות האבודים של מצרים הן 3 התוכניות הטובות ביותר מבחינתי . 

בכל תוכנית כזו מגיע צוות מיומן ומקצועי שמנסה לגלות או להפריך אמיתות או תאוריות שכולנו גדלנו עליהם ולכל הפחות מצליח לייצר בסיס לספק . האם מכרו לנו אמת או משהו קרובה אליה .  שקר כלשהו .  

סיכום עונה 6 אוצר האי המקולל צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה כל התגליות על האי בעונה האחרונה לקראת פתרון התעלומה וגילוי האוצר פתרון תעלומת בור הכסף ומפרץ סמית