מסלקה פנסיונית מספר טלפון

מסלקה פנסיונית מספר טלפון צור קשר 

לפני עשור שנים זה היה כמעט חלום אך כיום חוסכים וסוכנים משתמשים כל יום בשירותי המסלקה הפנסיונית כמעט ללא התערבות פקידים או שירות לקוחות. במקרה הצורך ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות המסלקה של משרד האוצר על ידי מסלקה פנסיונית מספר טלפון

מסלקה פנסיונית מספר טלפון

מבוטחים שמבצעים פעולת חיפוש חסכונות או מעוניינים לקבל תמונת מצב חיסכון פנסיוני אך נתקלים בשאלה או בעיה יכולים ללצור קשר עם מוקד התמיכה של המסלקה באמצעות טופס צור קשר עם המסלקה או באמצעות מוקד תמיכה . 

המסלקה הפנסיונית כתובת קריית עתידים תל אביב טלפון 076-8020400
דואר אלקטרוני תמיכה מסלקה משרד האוצר helpdesk@swiftness.co.il

מסלקה פנסיונית מספר טלפון

מסלקה פנסיונית מספר טלפון

איך מוציאים קוד למסלקה הפנסיונית?

הוצאת קוד למסלקה הפנסיונית אפשרית בשתי דרכים האחת מהירה יותר והשנייה באמצעות תהליך המתחיל באתר המסלקה ומסתיים בקבלת קוד בדואר .  

המסלקה הפנסיונית הוא פרויקט שמשרד האוצר יזם על מנת לאפשר קבלת ומסירת מידע בנושא חיסכון פנסיוני הכולל את ארבעת מוצרי החיסכון של ההסדר הפנסיוני לשכיר ועצמאי ומשמש בין היתר לביצוע החזרי מס הכנסה לשכירים ואיתור כספיחם אבודים לפי תעודת זהות . לא ניתן לאתר כסף אבוד של נפטר או מלווה מדינה באמצעות המסלקה. 

על מנת להוציא קוד משתמש למסלקה הפנסיונית ולרכוש שירות איתור כספים אבודים או בקשת חוסך למידע פנסיוני מכל הגופים שמהווה תמונה כוללת של החיסכון לפנסיה , ביטוחי חיים וצפי של כמה פנסיה יהיה לך בגיל הפרישה יש לבצע רישום , הזדהות למסלקה , קבלת קוד ולאחר כן תשלום עבור השירות.  

קבלת קוד משתמש באינטרנט מסלקה פנסיונית  

הכינו תעודת זהות שלכם וכרטיס אשראי על משכם ותוך 5 דקות תוכלו להזמין דוח חיסכון מקיף בכל קופות הפנסיה ביטוח קרן השתלמות וקופות גמל . 

  1. כנסו לאתר המסלקה הפנסיונית https://www.swiftness.co.il
  2. בחרו כניסה לחוסכים לפנסיה מידע על השירות פנסיה  כמה כסף חסכת עד היום? 
  3. חשוב לקרוא את הכתבה לפני ביצוע השירות על מנת להכיר את השירות במלואו ואלו יתרונות הוא מגלם 
  4. בצעו הרשמה למסלקה הפנסיונית ובצעו הזדהות אישית באמצעות כרטיס אשראי  
  5. יש לשמור את הקוד שקבלתם . זהו קוד אישי לשימוש חוזר בשירותי המסלקה וקריאת המידע שבהמשך תקבלו לאחר רכישת שירות כמה חסכתי לפנסיה  
  6. לאחר ההזדהות וקבלת קוד משתמש למסלקה שלמו על השירות הנדרש 
  7. נכון למרץ 2019 עלות דוח מקיף לכל החסכונות שמגלה בין היתר כספים אבודים ממקומות עבודה קודמים עולה 20 שח