משחקי הכס שחקנים עונה 8 ספוליירים

משחקי הכס שחקנים עונה 8

חשבתם שרק אד שירין עשה קריירה מפוארת לפני משחקי הכס שחקנים עונה 8 , אז תקראו את הכתבה שלנו לפי שידור משחקי הכס עונה 8 פרק 1 לצפייה ישירה ותכירו את השחקנים שנחלמים על הכס וכמה כאלה שכבר ותרו ולא יגיעו לסוף העונה האחרונה .  

משחקי הכס שחקנים ודמויות חשובות

טוב אז הנה הדמויות החשובות של עונה 8 צפייה ישירה משחקי הכס. אולי לא לפי סדר החשיבות בסדרה אבל בהחלט לפי סדר אהבת הקהל . את דני , האמא של הדרקונים והטוענת לכתר השארנו לסוף רק בגלל כמה ספוילרים על עונה 8 . 

גון סנואו Kit Harington

טוב את ג'ון סנואו אין צורך להציג כי הוא כבר כוכב על המרקע ובפרסומות ונחשב לשחקן מבוקש. עם שם כמו Kit Harington הוא מצא את אשתו בעונה החמישית בשעה שהגיע מעבר לחומה והיא הייתה אשת קרח חמה במיוחד . 

 

משחקי הכס שחקנים עונה 8 ספוליירים

משחקי הכס שחקנים עונה 8 ספוליירים צילום מסך יוטיוב

טריון לאניסטר Peter Dinklage

מה שיותר נמוך יותר גבוהה בעוצמה בשכל ובלב . כוכב הסרט פיקסלים נשוי בעצמו לאשה בגובה רגיל , שילדה ילד רגיל לחלוטין . הוא עוד מעט בן 50 וככב בלא מעט סרטים כולל Three Billboards Outside Ebbing, Missouri שמפעיל את הלב בקצב מיוחד. הספוילרים על עונה 8 של הכס מנבאים לו הישרדות ומלחמה לצד אחיו ג'יימי לאניסטר . 

טריון לאניסטר Peter Dinklageטריון לאניסטר Peter Dinklage

טריון לאניסטר Peter Dinklage צילום מסך יוטיוב

סרסי לאניסטר Lena Headey

האחות הגדולה , המלכה הרעה , אשת הברזל ומלכת הלבבות של משחקי הכס. משתמשת בכל מה שנתן לה הטבע , והוא נתן ביד רחבה , על מנת לשמר את שלטון משפחת לאניסטר בווסטרוז. לא לוקחת את החורף ברצינות ואפילו הזמינה צבא מיוחד ממלכת דורן על מנת לנצח במלחמה . מחכה לה הפתעה , אבל אחת כזו מיוחדת . אבל סרסי לניסטר של עונה 8 מכינה למתים המהלכים ולכולם הפתעות משלה . 

במציאות Lena Headey היא לא ממש בלונדינית אבל מה זה מפריע לנו גם דני לא . ובכלל השחקנים במשחקי הכס קצת שונים מעולם הפנטזיה שבנו להם ב HBO אבל כמה חבל שלא משודרת בנטפליקס ישראל 

סרסי לאניסטר Lena Headey

סרסי לאניסטר Lena Headey צילום מסך יוטיוב

דאינריז טארגאריין Emilia Clarke 

תתחממו בבקשה , האמא של הדרקון שליטת האנאדלים , מלכת בעיני עצמה ובעיני אחרים מגיעה לעונה 8 ויש רק מה להפסיד. היא דודה של המלך האמיתי גון סנואו שהוא בעצם גון טארגאריין , יש לה דרקון אחד מתפקד אצל מלך המתים המהלכים , אין מצב שגיימי לניסטר יתאהב בה ואין מצב שבעולם שהיא תסכים להיות פחות ממלכה , על שבעת היבשות. 

דאינריז טארגאריין Emilia Clarke 

דאינריז טארגאריין Emilia Clarke צילום מסך יוטיוב

משחקי הכס שחקנים עונה 8 ספוליירים ורשימת שחקנים עם כל הפרטים החשובים סקירת כל הפרקים ספולרים חשובים על העונה האחרונה של משחקי הכס צפייה ישירה עם תרגום