דמויות של משחקי הכס עונה 8

דמויות של משחקי הכס עונה 8

עונה 8 פרק 1 צפייה ישירה משחקי הכס עולה לשידור ב 14/01/2019 במהלך חופשת פסח. כמו תמיד הדמויות הראשיות מרכזות את מרכז תשומת הלב.

החורף בעיצומו ורגע לפני שידור הפרק עם תרגום עברי חזרנו לכמה מהדמויות החשובות של הסדרה שכל אחת מהן יכולה להשפיע אז קבלו אותן דמויות של משחקי הכס עונה 8

דמויות של משחקי הכס עונה 8

דמויות של משחקי הכס עונה 8

דמויות של משחקי הכס עונה 8 צפייה עם תרגום

בחרנו את הדמויות החשובות גם אם הן לא הדמויות הראשיות של משחקי הכס עונה 8. כל זה למה ? כי גם הדמויות הראשיות של הסדרה מושפעות מאד ממה שכל דמות משנית יכולה לעולל כבדרך אגב . חוץ מזה אלו הדמויות הכי אניגמטיות בסדרה הדמויות הכי מסתוריות של משחקי הכס והן משאירות לך טעם של עוד.

ז'ורה מורמונט האנדאלי האביר שסרח וחזר  Jorah Mormont 

הוא לוחם עשוי ללא פחד , נאמן לחליסי והציל אותה כמה פעמים ממוות בטוח אבל בואו לא נשכח מדובר באביר עם עבר שחור , המיט חרפה על משפחתו ועבד אצל משפחת לאניסטר בתור המרגל אחרי חליסי ולהקתה. לא נתפלא אם יהיה אחת הדמויות הראשונות בעונה 8 משחקי הכס שתאבד את מקומה בסדרה לטובת הקרבה במלחמה מול מלך המתים המהלכים .

ז'ורה מורמונט האנדאלי האביר

ז'ורה מורמונט האנדאלי האביר

מליסנדרה המכשפה עונה 8 משחקי הכס

אמאלה מכשפה ! ולא סתם מכשפה , אחת שסוגדת לאל האור , אחת שהראתה לנו מה היא יודעת והעניקה לרנלי באראתיאון טיפול מיוחד בשד שחור שילדה לכבודו.

הכוהנת האדומה של אל האור. סולקה מהסדרה ומהמערכה בעונה הקודמת , אבל במידה שהמלחמה של חליסי וסנואו מול צבא המתים תדרדר יהיה עוד הרבה מה לתרום . מכשפות כבר לא מתות בחורף.

הסצנה הבלתי נשכחת שלה בה היא מחליפה פנים מאשה צעירה ומושכת לאשה זקנה ללא גיל היא אחת סצנות הטובות של העונות הקודמות של משחקי הכס.

מליסנדרה משחקי הכס המכשפה האדומה

מליסנדרה משחקי הכס המכשפה האדומה

Jaqen H'ghar משרת את האל מרובה הפנים

Jaqen Hghar

Jaqen Hghar

אל האור לא לבד . הקריאה  Valar Morghulis  שפרושה בשפה הולריאנית all men must die היא עשייה יום יומית למשרתי האל מרובה הפנים. אולי כל הגברים חייבם למות , אבל כל הגברים גם חייבם לשרת.

על כס האלים יושב גם האל מרובה הפנים , שסופר מתים כמו אחד סופר גולות. לאל הזה יש מקדש בעיר החופשית בראבוס , אם תרצו היא העיר אילת של משחקי הכס .

האקן חנך את אריה סטארק שנהפכה למכונה מסוכנת אבל לצערנו הרב נעלם . מאז עונה 5 לא ראינו אותו על המסך וחבל . הוא בהחלט יכול להיות שובר שיוויון במלחמה מול המתים המהלכים ומול סרסי שרוצה למלוך על כל גרגר חול או פתית שלג.

דמויות של משחקי הכס עונה 8 צפייה ישירה פרק 1 תרגום מובנה עם הסברים על הדמויות המרתקות של משחקי הכס מכל העונות הקודמות ספוילרים עונה 8 לפני כולם ראשון ברשת