אוק איילנד סוף עונה 6 פרק הסיום

אוק איילנד סוף עונה 6 פרק הסיום

לאחר עונה מתישה הוכרז פרק 22 בתור אוק איילנד סוף עונה 6 פרק הסיום . הפרק האחרון של העונה היה הדובדבן שבקצפת. הוא צולם זמן לא רב לפני פטירתו של דן בלנקשיפ בשיבה טובה וחשף ממצאים שיש בהם לטלטל את ההיסטוריה המוכרת

שבע בום העונה השביעית של אוצר האי מחילה ב 11/2019

יש חדשות שפשוט עושות לי את היום . אז מה תגידו על ההכרזה של ערוץ ההיסטוריה על כך שבחודש נובמבר 2019  עולה עונה שבע של התכנית הכי טובה בערוץ – עם האחים לגינה וכל הצוות THE CURSE OF OAK ISLAND SEASON 7 אנחנו ממתינים

מה יש באמת במפרץ סמית

עקב שביתת העובדים בתחום הציוד הכבד החפירות בבור הכסף הושבתו לקראת סיום העונה הששית . הצוות התכנס לחפירות אחרונות במטרה לגלות מה באמת שוכן מתחת לבור הכסף וגילה אוסף של מבנים לא ידועים וחומות .

אוק איילנד סוף עונה 6 פרק הסיום צילום מסך יוטיוב 

אוק איילנד סוף עונה 6 פרק הסיום צילום מסך יוטיוב

קורות עץ עתיקות יותר מבור הכסף אוק איילנד סוף עונה 6 פרק הסיום

המעגן שהתגלה במפרץ סמית מוכיח שיש משהו הרבה מעבר לבור הכסף. יד הגורל או טעות בשיקול הדעת הביאה לכך שמרבית המאמצים של הצוות בעונות הקודמות כוונו לבור הכסף. נכון שהתגלו בו ממצאים מוזרים כמו עצמות אדם בנות מאות שנים מהמזרח התיכון . אך טרם התגלה בו ממצא משמעותי . עד לשידור אוק איילנד סוף עונה 6 פרק הסיום
באמצעות בדיקה מתקדמת גלו האחים מרטי וריק לגינה שקורות העץ שהתגלו הן מקוריות . לא ארכאולוגיה של ארכאולוגיה כמו שכולם חשבו קודם לכן.

זוהי תגלית משמעותית מאד שאולי תתניע את העונה השביעית אוצר האי המקולל.

תגליות חדשות 2019 אוצר האי המקולל פרק 14 עונה 6 

תגליות חדשות 2019 אוצר האי המקולל פרק 14 עונה 6

22 פרקים במקום 30 פרקים לעונה 6

העונה כעט הסתיימה באכזבה . הניסיון הכושל לפענח את סוד קסמו של בור הכסף על האי לא הצליח , בין היתר בגלל השביתה והחורף שנפל על האי . לכן אם בתחילת העונה היה נדמה שאנו עומדים ב 30 פרקים קבלנו נטו 22 פרקים של אוצר האי המקולל. 

נובה סקוטיה Alba Nuadh , היא סקוטלנד החדשה , טומנת בחובה סודות היסטוריים המסרבים להיחשף. חלקם קשורים לראשית ההתיישבות של בני האדם בקנדה. החלק השני והמרתק של סודות נובה סקוטיה יש בהם לשכתב את ההיסטוריה המוכרת של ארצות הברית או של ההגירה הסקוטית לעולם החדש. 

התגליות הגדולות no record at all

תגלית גדולה , משמעותית לגילוי האוצר מאוק איילנד במסע של צמד האחים ממישיגן מוגדר ככזה שטרם נראה ושאי לו תיעוד קודם. במפרץ סמית היו העונה כמה כאלו. בפרק האחרון שסחט מהעונה כל מה שניתן היה לחפור במפרץ סמית .

לפי סדר מתמטי חשף צוות חיפוש האוצר מבנה חדש בכל יום . המבנים מורכבים מקורות עץ ענקיות שככל הנראה הסתירו משהו חשוב מספיק שנדרש להסתיר אותו מעיני כל . ההסתרה של נשוא החיפוש , הנקרא אוצר , נעשה בצורה מקצועית כל כך . מושלמת .

פתרון תעלומת בור הכסף 2019 

זה מזמן לא חיפוש אוצר. זה מסע לקבלת תשובות לשאלות היסטוריות חשובות לאין ערות מכל זהב שהתגלה על האי מדובר באחווה יוצאת דופן . נמתין בסבלנות לעונה 7 אוצר האי המקולל.