חנות אמזון בישראל כללי המשחק משתנים

חנות אמזון בישראל כללי המשחק משתנים

שנת 2019 תיזכר אולי הודות לאירוע האירווזיון בתל אביב אך שוק המסחר המקומי כבר לא יראה אותו הדבר לאחר הודעת אמזון על תחילת הפעילות בישראל . האם פתיחת חנות אמזון בישראל תשנה כללי המשחק ומה יקרה לקניונים

חנות אמזון בישראל משלוח לבת ים וחולון או לאילת מאמזון בשלושה ימים

נניח שאני רוצה לרכוש פריט מאמזון אבל רוצה לקבל אותו באמצעות משלוח חינם במהירות. עד היום האופציה הזו הייתה מוגבלת לרכישת פריטים מאמזון חול והמשלוח היה עדיין צריך לעבור דרך הים או האוויר , לעבור את המכס בישראל , על קניה מעל 75 דולר הייתי משלם מס ערך מוסף ובקיצור כל זה עומד להשתנות .
השבוע הודיעה אמזון על תחילת הפעילות בישראל בשיטה שונה מזו המאפיינת את פעילותה ברחבי העולם . לפי המודל בו נכנסת אמזון לישראל הסוחרים הישראלים יוכלו לפתוח חנות באתר של amazon.com , למכור את המוצרים שלהם לישראלים אך האחריות לשילוח הסחורה יהיה באחריות הסוחר הישראלי מה שנקרא Local Delivery .

חנות אמזון בישראל כללי המשחק משתנים

חנות אמזון בישראל כללי המשחק משתנים

חנות אמזון בישראל כללי המשחק משתנים שווה לפתוח חנות באמזון ? עכשיו כנראה שמאד משתלם

רווחיות עסקית של סוחרים רבים ברשת נשחקת עקב העלויות של משלוח הסחורה למחסני אמזון ותשלום עמלות המכירה לרוכשים באתר amazon . כעת על רקע הפרסומים לפיהם הסוחר בחנות באתר ישלם לאמזון עמלה של 15% על המכירות באתר ויישא בהוצאות משלוח בישראל , שמנה לגמרי את תמונת המשחק.
סוחרים באמזון ישראל או בעלי עסקים שטרם בצעו השקעה משמעותית באתר מכירות און ליין שפונה לשוק בישראל , יצטרכו לעשות חושבים ולבדוק שוב את הייתכנות העסקית וכדאיות ההוצאה על הקמת אתר , קידום אתרים SEO עליות אחסון האתר וניהול המסחר האלקטרוני שכרוך בעלויות גבוהות .

היצרנים יתחרו במשווקים ?

נניח שאתה יצרן קטן או בינוני שמייצר עבור גופים גדולים ונתון לגחמות שלהם . אם אתה מייצר עבור מונופול רב כח במשק הישראלי כניסת אמון לישראל היא בכלל בשורה טובה.
כניסת AMAZON לישראל תאפשר ליצרנים קטנים , בעלי יכולת שילוח סחורה לבתי הלקוחות , להתחרות במגרש של הגדולים . היא תוכל למכור את הסחורה שלהם , בהנחה שרשות ההגבלים העסקיים תשמור עליהם , באותן פלטפורמות וצינורות שיווק בהם נמצאות הרשתות הגדולות.

מתי עולה אמזון ישראל 2019 בעברית

הערכות בעיתונות הכלכלית בישראל מדברות על כניסת אמזון לפני חגיגת הקניות של ראש השנה 2019 . בכפוף לאישורי המטה בארצות הברית ומטה אמזון בברלים המפקח על השקת האתר בעברית לאומת הקניות באינטרנט.

קניות באינטרנט 2019 התאריכים החשובים 

יום הרווקים הסיני 2019 יום שני 11/11/2019
בלאק פריידי 2019 תאריך 29/11/2019
סייבר מאנדי 2019 יום שני 02/12/2019