פאודה עונה 3 פרק 1 בדרך לעזה

פאודה עונה 3 פרק 1 בדרך לעזה

תקריות בגבול ישראל עזה הופכות את עונה 3 פאודה yes לרלוונטית ומאד מציאותית . אחרי שתי עונות והצלחה גדולה בנטפליקס עוברים גיבורי פאודה עונה 3 פרק 1 לעזה . הולך להיות מעניין אש

עזה כמוות היסטוריה מרתקת ושפע של דגים ברשתות

במרכז המזרח התיכון שוכנת עיר בת 3500 שנה ויש לה כמעט הכל . נמל , שפע של דגים , מיקום מעולה על מפת הסחר העולמית ושפע של כח אדם זול . אבל אין לה מזל כבר יותר מ 100 שנה.

יש בעזה כמה שכונות פאר של עשירי העיר , שחלקם מתגוררים רוב השנה בבירות אירופה. היא אלופת העולם בגידול תות שדה משובח . יש לה שוק צבעוני כמו בזאר מימי אלף לילה ולילה .

פאודה עונה 3 פרק 1 בדרך לעזה

פאודה עונה 3 פרק 1 בדרך לעזה תמונה אנפסלאש 

אבל עזה רחוקה מלהיות אגדה . מאז השתלט החמאס על רצועת עזה אין לעיר רגע של שקט. את האופטימיות של הסכמי אוסלו החליף אחרי 20 שנה ייאוש טוטאלי . בין אם זה ממדיניות הממשלה הישראלית לבין אם זה בגלל שלטון החושך שהטילו עליה מנהיגי רצועת עזה .

אתם יודעים מה , אפילו אם זה בגלל היחסים הרעועים עם הרשות הפלסטינית.

יאסר ערפאת היה מתריס בפני מתנגדיו אומר . מי שלא מרוצה , שילך ללגום ממי ים המלח . בפרספקטיבה של פאודה עונה 3 , דברי ערפאת שולחים גדודים של אנשים ללגום מים המוות המתייבש .

עונה 3 פאודה פרק 1 בדרך לעזה

אחרי עונה מרתקת פאודה 2 לצפייה ישירה נטפליקס ישראל הגיע הזמן להעלות הילוך ולעבור לארץ קשוחה. עזה עונה לכל ההגדרות של ארץ קשוחה . פי דיווחים של כתבים צבאיים היא ממולכדת לאורכה ולרוחבה . רשת של מנהרות תת קרקעיות חותרת שלא הייתה מביישת את משחקי הכס עונה 8 . כל אדם הוא בחזקת פעיל בארגון צבאי .

יחידות מסתערבים בעזה מרדפים וחיסולים

עונה פאודה פרק 1 צפייה ישירה לא נוצרה סתם. לא רק שקשה להיכנס לעזה עם כח צבאי רגלי , קשה להפעיל שם סוכנים סמויים. כוחות הביטחון של ישראל מסתמכים על פעילות משתפי פעולה מקומיים.

בניגוד לשטחי יהודה ושומרון , שטחי הרשות הפלסטינית , לא ניתן לערב תגבורת צבאית מיידית או אמצעי חילוץ מהאוויר.

עכשיו מתחילה העונה השלישית של פאודה וכאן מתחיל האקשן . דורון מפקד כח פאודה והחברים לצוות של סדרת המופת של yes יצטרכו להיות מאד יצירתיים. לקחת סיכון בכל נשימה ולכל סצנה , כמו שראינו בתקרית האחרונה בגבול עזה , תהיה נועזת לא פחות מהמציאות .