שפחה עונה 3 פרק 3 צפייה ישירה

שפחה עונה 3 פרק 3 צפייה ישירה בואו של האינקוויזיטור

בבילון 5 הייתה סדרת מדע בדיוני. אחד מפרקי המופת שלה נקרא בואו של האינקוויזיטור . כל רגע של צפייה ישירה שפחה עונה 3 פרק 3  גרם לי להיזכר בו ובמבחן הגדול שעובר כל אדם . מה הוא מוכן לעשות על מנת להציל חיים של אחרים,גם כאשר לא צפויה לו תהילת עולם . 

שפחה עונה 3 פרק 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

שפחה עונה 3 פרק 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

בינתיים בקנדה לוק בעלה של השפחה פותח את הלב 

נכון שכל מה שמעניין בסדרה קורה במדינת גלעד , אבל בואו לא נשכח את הפליטים בקנדה . אמילי נמלטה בהצלחה לארץ המובטחת ומביאה ללוק את התינוקת של גון. הוא לא יודע מי האבא , ובטח לא מדמיין שהוא פגש אותו בעונה השנייה.

לאחר שקבל את התינוקת באדישות הוא סוף סוף נפתח אליה.  אמילי , הפמיניסטית הכי זועקת בסדרה סובלת מפוסט טראומה . מזל שהיא לא צריכה לבצע מימוש זכויות בביטוח לאומי. הפרק מסתיים באידיליה שבה אמילי נפגשת עם זוגתה על חוף הים. מכאן מתחיל הפרק השלישי עם דילמות נוראיות. 

אפריל 2021 פרק 1 עונה 4 סיפורה של שפחה

היכונו היכונו הפרק הראשון, למעשה 3 פרקים של העונה הרביעית של סיפורה של שפחה אוטוטוטו מגיע למסך. אז מה מחכה לנו? עונה 4 תרגום עברית מובנה סיפורה של שפחה עונה חדשה לצפייה ישירה במאבק בין ג'ון אוסבורן למדינת גלעד. צפו בסרטון הוידאו לקראת עונה 4 שפחה פרקים מלאים.

שימו לב לספוילרים של עונה 4 שפחה הוט יס HBO

 

שם הפרק מרי ומרתה לקוח מסיפור של השליחים הנוצרים . מרתה מופיעה בשתי בשורות אצל לוקאס ואצל יוחנן. נדמה לי שהייחוס

Comes the Inquisitor מי אתה המפקד לורנס 

מבחינת אירועים והתקדמות לקראת המהפכה הפמינסטית הצפיה במדינת גלעד אין הרבה חדש. המפקד לורנס מתגלה כאדם הפכפך עם מניעים נסתרים .  לך תבין מדוע הוא משתף פעולה עם השפחות , עם המשרתות במדינת גלעד . החלק החסר בפאזל נכון לעכשיו היא האמת על מערכת היחסים בין המפקד לורנס לבין אשתו . הדמות השברירית שלה מקבל דימוי אחר לגמרי . 

ראוי לציין שגם בביתו של המפקד יוסף אין אהדת יתר לדודה לידיה, האחראית של השפחות ששרדה את המתקפה של אמילי . חכו היא עוד תחזיר בריבית דה ריבית. היא לא מסוג הטיפוסים הצמחוניים של מדינת גלעד . אן דאוד Ann Dowd בתפקיד ענק . 

עונה 3 שפחה האירועים החשובים של העונה the handmaid's tale season 3

אמילי בורחת בהצלחה לקנדה בעזרת המפקד לורנס . עוד לא פענחנו מה מניע אותו באמת . 

גון מוצבת כשפחה בביתו של המפקד גוזף לורנס ומנסה באמצעות החופש היחסי שהיא זוכה לו לייצר מהפכה. שיהיה לה בהצלחה 

ניק , המרגל , העין , מקבל קידום ועוזב לשיקגו . לראשונה אנחנו לומדים ששיקגו בשליטת מדינת גלעד 

סרינה פורד , הדמות הכי אהובה במדינת גלעד , עושה בית ספר לבעלה , המפקד פורד , והיא מחלימה במה שנראה במחנה חינוך מחדש 

באחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות של ישראל הופץ סטיקר פנימי עם המילים  !!Blessed Be the Fruit ?  If the lord open מי שיודע …יודע 

 

שפחה עונה 3 פרק 3 צפייה ישירה תרגום מובנה לעברית כל המידע על הפרק השלישי של העונה המבחנים שעוברת השפחה בדרך למהפכה הגדולה במדינת גלעד פרשנות של הפרק המותח

סיפורה של שפחה עונה 3 .  במקור לפי ספרה של מרגרט אטווד הקנדית . the handmaid's tale season 3 נחשב לסדרה הכי פמיניסטית בארצות הברית . למעט זליגות של תוכן סטייל משחקי הכס עונה 8 עד כה היא עושה את העבודה . סיפורה של שפחה צפייה ישירה עם תרגום מובנה לעברית משודר בהוט HOT ערוץ HBO ושידורי VOD . הסדרה משודרת גם בסלקום טיוי