שפחה עונה 3 צפייה ישירה

שפחה עונה 3 צפייה ישירה פרק 5 תרגום מובנה

הריי הגלעד שצופים אל ים המלח קבלו את שם מהשפה הערבית. הביטוי בערבית מתאר משהו קשה וקשוח. לאורך ההיסטוריה נקשר האזור בסיפורי ניסים מיתולוגיה ומלחמות על מים וטריטוריה. מכל השמות המיסטיים שבתנך , בחרה מרגרט אטווד דווקא בשם זה עבור מדינת גלעד בה מתרחשת שפחה עונה 3 צפייה ישירה פרק 5 תרגום מובנה ! כל הספוילרים לפרק ולעונה בכתבה שלנו
הסיפור המוכר ביותר על גלעד הוא לא בהכרח הענקים ששכנו בו , על פי התנך, אלא על סיפור בת יפתח הגלעדי . האחרון נשבע כי אם ינצח במלחמה יהרוג את האדם הראשון שיקרה על בדרכו לביתו. זו הייתה ביתו . כאן בדיוק נפגשת ההיסטוריה המקראית עם סיפורה של שפחה עונה 3 .

הבת היא במרכז . הקורבן של הבת הוא במרכז. ההתרחשות בפרק מציגות את פירות הלחץ שמפעילה סרינה על המפקד , בעלה השנוא . היא מצליחה להיפגש עם ניקול , בתה הלא ביולוגית , לאחר מניפולציות על ג'ון June השפחה ( אליזבת מוס ).

אז למה קוראים למדינת האיימים מדינת גלעד

הפעם הפרק ממש משיק להיסטוריה של הגלעד , לסיפור יפתח הגלעדי ומקרב את מדינת גלעד של השפחה להיסטוריה. ג'ון מוותרת על עקרונות עבור הבטחה מעומעמת מגברת סרינה. זה כמו להאמין להבטחה של אסיר שיישאר לישון בתאו ביום בו יופלו חומות הכלא .

מוטיב אמא תעשה הכל עבור ילדיה ממשיך לשלוט בסדרה גם בפרק החמישי .

ספוילרים סיפורה של שפחה עונה 3 צפייה ישירה

  • מבחינת התפתחות העלילה עדיין לא קרה בפגישה משהו מג'ורי לסדרה
  • אין התפתחות דרמטית למה שהיה נראה כמו התארגנות למרד השפחות הגדול והחזרת הסדר העולמי על כנו .
  • מה שכן סרינה חוזרת לכמה רגעים למי שהייתה לפני המהפכה הגדולה . לא עוד האשה חסרת עמוד שדרה שעוצבה במדינת האימה בה היא חיה .
  • למרות כל מה שסרינה מספרת ומשדרת נדמה שאשת המפקד לא נפלה רחוק מהעץ . היא לא מוסרת את המכתבים המיועדים ללוק , שהרשה לחבק את התינוקת .
  • השפחה מגלעד משחררת את לוק לדרגו ץ היא מבינה שהמרחק ביניהם חייב לסיים את מערכת היחסים והיא צריכה להתפנות למאבק ללא פשרות במדינת גלעד
  • בסוף הפר ווטרפורד וסרינה שולחים לעולם בקשה לעזרה – עזרו לנו להציל את ניקול . כמו שהעולם מתנהג היום זה עוד יכול להצליח לו