צרנוביל צפייה ישירה yes עם תרגום מובנה

צרנוביל צפייה ישירה yes עם תרגום מובנה

לכל מדינה יש אסון בזיכרון הקולקטיבי שלה. אבל אסון צ'רנוביל הוא אסון ברמה הגלובלית. אירוע בהיקף של הירושימה. 30 שנה לאחר האסון משודרת על המסך צרנוביל צפייה ישירה yes עם תרגום מובנה .

מדובר בסדרה שלא מגלה פרטים חדשים על הכשל שהביא לדליפה בכור. אבל הגדולה של הסדרה מבית HBO היא בזרקור על הפן האנושי . האסון בצ'רנוביל הופך תוך 5 פרקים מאסון עולמי לאסון אישי .

צרנוביל צפייה ישירה yes עם תרגום מובנה

צרנוביל צפייה ישירה yes עם תרגום מובנה

צ'רנוביל עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה

בניגוד לסרטי אסונות שלרוב מתחילים באידאילה שמתרסקת הסדרה פותחת בנקודת הכשל. הטכנאים בכור המספק אנרגיה מבצעים תרגיל הדמיה בטיחותי . בגלל שהכור נבנה עם בעיות בטיחות מתחילות בעיות. התרגיל הופך לתסריט אימה.
בני הארבעים ומעלה בישראל ודאי זוכרים שגם מדינת ישראל הושפעה מהאסון. כבר אז באותם ימים נהגה מדינת ישראל לייבא מתורכיה פירות יבשים . הנשורת התפזרה ברחבי אירופה ואותנו הזהירו שלא לצרוך פירות יבשים עם נשורת גרעינית . היו ימים .

הדמויות הראשיות צ'רנוביל צפייה ישירה כל הפרקים תרגום לעברית

כמו שכתבנו בהתחלה הסדרה מתרכזת בדמויות , בטרגדיה האישית. היוצרים מנסים לשחזר את הישיבות בקרמלין ואת ההתנהלות של ההנהגה הסובייטית. מיכאל גורבצוב , שלימים יוביל את הפרסטרויקה ויפרק את ברית המועצות , הוא המנהיג הראשי . בהתאם לסימפטיה שרוחשת לו ארצות הברית , הדמות זוכה ליחס חיובי . היתר קצת פחות.
כל השחקנים הראשיים בסדרה דוברים אנגלית וכמעט ואין אזכור לשפה האוקראינית או לשפה הרוסית בסדרה החדשה על אסון צרנוביל .

ג'ארד האריס בתפקיד ואלרי לגאסוב המדען שמוביל את הצלת האנושות מהדליפה בכור מדובר בדמות אמיתית
סטלאן סקארסגארד Stellan Skarsgård השוודי בתפקיד בוריס שצ'רבינה הוא קצין המבצעים של הצלת הכור . השחקן מגלם דמות אמיתית מהמציאות .
אמילי ווטסון האחת והיחידה , אחת השחקניות האהובות על המסך , מגלמת דמות דמיונית שנועדה לתמוך בעלילה. את המדענית אולאנה חומיוק מבלארוס . מומחית לאנרגיה גרעינית במינסק.


צ'רנוביל עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

לדעתי זה הפרק החשוב ביותר בסדרה ולא רק בגלל שהוא האחרון. על רקע התפרצות מחלה הקורנה עושה רושם שהעולם חוף מדי כמה שנים מכה ואז ממשיך הלאה. כך למשל אולי היינו צריכים ללמוד קודם ממה שקרה בצרנוביל פריפיאט ולטפל בנושא מוקדם יותר .

הסדרה על צרנוביל צפייה ישירה כתוביות עברית צפייה ישירה 

החל מחודש מאי 2019 שודרה בישראל הסדרה צ'רנוביל לצפייה ישירה ב-yes ב-סלקום TV‏ וHOT. אנו כוללים אותה ללא ספק במסגרת רשימת סדרות מומלצות וסרטים מומלצים לצפייה.

צרנוביל צפייה ישירה yes עם תרגום מובנה לעברית כל המידע על הסדרה החדשה של HBO שכובשת את העולם ביקורת וערוצים לצפייה ישירה ישירה הסבר על הדמויות והעלילה