ערוץ ההיסטוריה סדרות מומלצות צפייה ישירה

ערוץ ההיסטוריה סדרות מומלצות צפייה ישירה

ערות ההיסטוריה הוא ללא ספק אחד הערוצים הכי המעניינים במסך הישראלי. השבוע נסקור 2 תכניות חשובות בערוץ. המשלבות נגיעות מרתקות בהיסטוריה העולמית בפרספקטיבה עכשווית . קבלו את הרשימה שלנו ערוץ ההיסטוריה סדרות מומלצות צפייה ישירה 

ערוץ ההיסטוריה סדרות מומלצות צפייה ישירה

ערוץ ההיסטוריה סדרות מומלצות צפייה ישירה צילום

היסטוריה למכירה צפייה ישירה צ'מאלי ריק ביג בוס והסבא הכל יכול 

Pawn Stars היא תכנית על כוכבים אמיתיים. החנות ממוקמת בלאס וגאס וזה רק מוסיף פלפל להתעסקות בסחר פריטי היסטוריה על רקע המדבר של מדינת נבדה. בשנה שעברה הלך לעולמו Richard Benjamin Harrison האבא הרוחני של הסדרה ושל ריק האריסון ושל קורי האריסון הנכד. 

עבורי מותו מהווה פרידה ממלח הארץ של ההיסטוריה האמריקאית. פרידה מגבר אמיתי שכבר לא מייצרים . נח בשלום רי'צארד היקר . לנו יישאר חוש ההומור הייחודי שלו וקורות חייו המרתקים.  

כך או כך , Pawn Stars ממשיכה עם עונות מרתקות וחפצים מאבני הדרך של ההיסטוריה עולמית . 

היסטוריה למכירה ערוץ ההיסטוריה

היסטוריה למכירה ערוץ ההיסטוריה צילום מסך YOUTUBE

החברים המומחים של היסטוריה למכירה

בנוסף לכובים הגדולים של החנות מופיעים מעת לעת מומחים בתחומים שונים . תפקידם הוא לזהות פריטים המגיעים לחנות, לבדוק אותנטיקציה ולהעריך שווי .  הבולטים והחשובים של כותב שורות אלו :

MARK HALL PATTON דמות אמריקאית טיפוסית ומרתקת . משמש כאוצר של מוזיאון מחוז קלארק ומומחה לפריטי היסטוריה של המאה ה 20 .

Danny Koker הלוחש למכוניות אחד יחיד ומיוחד ! אל תנסומ למכור לו רכב משומש כי הוא יודע בדיוק מה הערך של כל בוכנה של כל חתיכת פח ברכב ואופנועים !

היטלר חי או מת ? לא משנה המרדף המרתק אחר העבר הסודי של דרום אמריקה 

הצוד אחר היטלר וההיסטוריה האבודה של הרייך הרביעי יש הרבה אקשן. הרבה פעמים האשימו , לשווא , את יוצרי הסדרה במרדף אחרי נקודות רייטניג . בפועל מודבר בתחקיר בקנה מידה של ארגון ביון. 

השאלה האם כיום היטלר חי או מת היא מיותרת. חשיבות הסדרה היא למענה על השאלה האם אדם מרושע ככל שיהיה , חי או מת וכמה זמן לאחר סיום מלחמת העולם השנייה. 

התכנית עוקבת אחר מה שהיה יכול להיות אקורד הסיום של ההיסטוריה האנושית . פרק מפחיד ודיסאוטופי יותר מאשר סיפורה של שפחה – הניסיון ליצור פצצה גרעינית על שטח דרום אמריקה . פצצה גרעינית בשירות הרייך הרביעי.

משהו פה מתגעגע למדינת גלעד ?

ערוץ ההיסטוריה שידור חי בישראל

בישראל ניתן לצפות בערוץ ההיסטוריה באמצעות חברות הכבלים HOT ו YES  סדרות בנושא היסטוריה לצפייה ישירה עם הקפה או התה לידנו ! המלצת האתר לשבת ובעצם לכל זמן !