חג שמח מיסטר לורנס שפחה עונה 3

חג שמח מיסטר לורנס שפחה עונה 3 רגע האמת

מאז תחילת עונה 3 שפחה לצפייה ישירה תרגום מובנה לעברית ראינו בעיקר עוד מעשי זוועה וצדדים באישיות של הגיבורים . האם כעת הגיע סוף סוף הפרק של שפחה עונה 3 רגע האמת כאשר המפקד לורנס נדרש להיות כאחד המפקדים במדינת גלעד ואנחנו קוראים לפרק 10 עונה 3 שפחה בשם חג שמח מיסטר לורנס

שפחה עונה 3 צפייה ישירה כל הפרקים

שפחה עונה 3 צפייה ישירה כל הפרקים

שפחה עונה 3 צפייה ישירה כל הפרקים

העונה השלישית של סיפורה של שפחה כבר חורכת המסכים . כוכבת הסדרה אליזבת מוס יחד עם ג'וזף פאינס המפקד נותנים משחק מעולה יחד עם הופעות אורח של כוכב הטלוויזיה Christopher Meloni כוכב אוז וחוק וסדר מדור מיוחד במשך שנים . הסדרה לא הייתה צריכה רק תפנית בעלילה אלא גם כוכב אורח עם נוכחות מרשימה .

בעוד מדינת גלעד חותרת לקבל לגיטימציה בעולם החדש שאחרי המהפכה , חמש שנים לאחר שארצות הברית הפסיקה להתקיים , יש עוד כמה עניינים פנימיים לסדר. קצת נקמות אישיות , קצת חיסול חשבונות ואולי גם ליל סכינים ארוכות תוצרת מדינת גלעד . הכל בשם תחת עינו . יבורך הפרי .

המפקד לורנס זה לא סתם עוד כינוי בסדרה

בשנת 1983 יצא לאקרנים סרט מיוחד במינו בכיכובו של דיויד בואי חג שמח מיסטר לורנס MERRY CHRISTMAS MR. LAWRENCE שבו מתקיים עימות בין קצין יפני קשוח אחראי על השבויים של מלחמת העולם השנייה לבין שבוי בריטי חדש. אני מתעלם כרגע מהטענה של הרוסית שהם אלו שנצחו את מלחמת העולם השנייה. או כמו שנוהגים במזרח אירופה להגיד , לבריטים יש תפיסה מוטעית כאילו הם נצחו את המלחמה. נשאיר זאת לפעם אחרת .

בעונה 2 שפחה צפייה ישירה קבלנו הכרות עם מפקד מיוחד ויוצא דופן בשם ג'וזף לורנס. הוא לא ממהר לבצע את הטקס החודשי עם השפחה . הוא סייע לאמילי לברוח לקנדה והוא לא מרבה לצאת מהבית . יש לו קשרי חברות מוקדמים עם המפקדים הבכירים בעיר הבירה וושטינגטון והוא נחשב לשר האוצר של גלעד . אם תרצו הוא יושב ראש Federal Reserve של כאילו צפון קוריאה.

 

חכם על שפחות ? עכשיו נראה אותך בזמן אמת

לורנס הוא שונה . זו הגדולה , זו הבעיה הגדולה שלו . המפקד וטררפורד בדיוק לוחץ על הנקודות האלו על מנת להתקדם בשרשרת הדרגות של מדינת גלעד . סרינה ג'וי , אשתו , חוששת מזה יותר מכל דבר אחר. אבל מה לעשות. היא בדיוק מרגישה את הביטוי הישן על בשרה. מי שהולך לישון כלבים קם בבוקר עם פשפשים .

בסוף הפרק לא יכולתי שלא לחשוב מה הייתה עושה Mariska Hargitay בתפקיד אוליביה בנסון לחבר הוותיק שלה על המסך אם היינו מערבבים במציאות שבין הסדרות חוק וסדר מדור מיוחד לצפייה ישירה לבין השפחה עונה 3 . 

עונה 3 שפחה פרקים מלאים כתוביות בעברית 

חג שמח מיסטר לורנס שפחה עונה 3 רגע האמת הסברים על סיום העונה פירוש המעשים והביטויים של הדמויות העיקריות הכנות לקראת עונה 4 שפחה צפייה ישירה כתוביות לעברית. סיפורה של שפחה עונה 3 פרקים מלאים צפייה ישירה תרגום מובנה לעברית . ספוילרים בלעדיים והסברים על עלילת הסדרה . כל מה שצריך לדעת על הבנת סדרת המופת של רשת HULU שידור לצפייה בערוצי HBO והוט.