סדרות מומלצות 2019 נטפליקס צפייה ישירה

סדרות מומלצות 2019 נטפליקס צפייה ישירה

אפליקציית התוכן הגדולה בעולם אומנם העלתה מחירים לאחרונה , אך זה לא מונע ממנויי נטפליקס ישראל להמשיך לצפות בסדרות ובסרטים גם כאשר אין להם wifi  . לכבוד הקיץ אספנו לכם את הסדרות הכי שוות ומה שאנו אוהבים לקטלג בתור סדרות מומלצות 2019 נטפליקס צפייה ישירה

סדרות מומלצות 2019 נטפליקס צפייה ישירה

שובר שורות כל הסדרה לצפייה ישירה בנטפליקס 

אם טרם ראיתם את שובר שורות יש לכם דילמה אמיתית . האם להתחיל דווקא מסדרת הספין אוף סמול על סול או מעלילות וולטר וייט וג'סי פינקמן. טוב אני משאיר את ההחלטה הזו עבורכם. עוד מעט אמור לצאת לאקרנים סרט המשך לשובר שורות המיתולוגי ולכן אם יש לכם זמן בקית או שאתם מחפשים סדרה טובה לצפייה ישרה בטיסה לחול שובר שורות Breaking Bad צפייה ישירה היא בדיוק המקום להתחיל יחד עם גאס פרינג המדהים והקטור סלמנקה שמלמדים אותנו פרק חשוב בסיפור החטא ועונשו .

סך הכל 5 עונות מעולות שישאירו אתכם מרותקים למסך לצפייה בינג . עד שתסיימו לצפות בסדרה תלמדו את הטבלה המחזורית בעל פה .

שובר שורות צפייה ישירה פרקים מלאים עם תרגום לעברית

שובר שורות צפייה ישירה פרקים מלאים עם תרגום לעברית DennisBuntrock

בית הנייר עונה 3 צפייה ישירה מהר מהר 

אתם חושבים שאתם בעניינים ?  נראה לכם שאושן 11 זה הסרט שעשה שימוש בכל הטריקים המפתיעים ?  אז נדמה לכם . בית הנייר עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס  הוא זה שקובע עכשיו את הסלנג ואת הלוגו על החולצות ולמי נתחפש בפורים .

העונה השלישית של בית הנייר היא נטו תענוג ! לא משנה מה תבחרו לשים בקלפי , בית הנייר לוקחת בגדול. השחקנים הראשיים של בית הנייר אורסולה קורברו , איציאר איטוניו והאחד היחיד והמיוחד שלי אלבארו מורטה עושים עבודה ענקית.

 

אל צ'אפו 3 עונות וסוף במציאות האמיתית 

אל צאפו לצפייה ישירה עם תרגום מובנה לעברית הוא אחת היצירות הטובות של נטפליקס. בניגוד לנרקוס מקסיקו הסדרה לא צריכה עונה רביעית ואת סיום עלילות , לעת עתה, של חואקין גוזמן לוארה , ראינו בחדשות CNN כאשר הוא נשפט למאסר עד סוף הגלגול הבא. 

באופן לא מפתיע המשפט חשף שצפייה ישירה אל צ'פא נטפליקס  ף היא כמעט סדרת דוקו או ריאלטי . כל האמת על החיים במקסיקו. החיים שהם לא אתרי הנופש של קנקון ועל תעשיות אפלות שמניעות את העולם. הפערים החברתיים והכלכליים בין דרום אמריקה לבין צפונה לא משאירים ברירה אמיתית לאף אחד. 

משחקים מקודשים סדרה אחרת על המסך 

קצת אחרת אבל מבין הטובים שיש על המסך. משחקים מקודשים Sacred Games עלילה ושחקנים את העלילה מוביל קשר ישן בין קצין משטרה הודי הגון לבין עבריין נמלט שמנהיג כנופית פשע. הקשר המורכב בין השניים מוביל לאזהרה אודות אסון בעיר מומביי . לצפייה ישירה וסיקור מלא של הסדרה

 

משחקים מקודשים Sacred Games נטפליקס

משחקים מקודשים Sacred Games נטפליקס