התגליות החדשות עונה 7 אוצר האי המקולל

אוצר האי המקולל עונה 7 התגליות החדשות

לאחר 6 עונות עמוסות בתגליות ומיסתורין שרק הולך וגדל אוצר האי המקולל עונה 7 מתחילה לשלוח רמזים שהעונה אנו עומדים בפני תגלית גדולה שתזעזע את ההיסטוריה כפי שאנו מכירים אותה

אוצר האי המקולל עונה 7 התגליות החדשות

אוצר האי המקולל עונה 7 התגליות החדשות

עולם על כפתור עונה חופרים באי האלונים

לאחר שהעונה הקודמת הסתיימה ללא הפתעות או תגליות מרעישות. עונה 7 מתחילה בערוץ ההיסטוריה ובפרקים הראשונים כבר התגלה קשר בין הביצה לבין בור הכסף.

בפרקים הראשונים של עונה 7 גם נרשמה האכזבה הראשונה לעונה כאשר הוכח שככל הנראה אין ספינה ספרדית בתחתית הביצה. מצד שני האחים ריק לגינה ומרטי לגינה קבלו הוכחות נוספות לתאוריה של פרד נולן שהביצה איננה מעשה ידי אדם

עדיין את התגליות הגדולות בכל פרק מגלה , איך לא , Gary Drayton . הפעם מדובר בכפתור של מעיל. לובש המעיל היה ככל הנראה אדם בעל דרגה גבוהה, בשנים שלפני גילוי בור הכסף. מה שמרמז, אולי על בעלי גרשות גבוהות שהגיעו לאי על מנת לפקח על אוצרות שהוחבאו בו .

לרשום ביומן האחים לגינה חוזרים בנובמבר

צילומי העונה השביעית נמצאים בעיצומם . אחרת קשה להסביר כיצד אתרי אינטרנט ברחבי העולם מדווחים על תגלית גדולה בביצה המרכז האי . העונה השביעית עלתה לשידור כבר בחודש נובמבר 2019.
על אי האלונים , סמול לחופי נובה סקוטיה , כל ממצא יכול לשנות את ההיסטוריה. למרות חוסר הוודאות לקיומו של האוצר. רמזים וחידות מוזרות התגלו על האי . צוות החיפוש בראשות מרטי וריק לגינה האחים ממישיגן לא נח לרגע . מדובר במפעל חיים . הרגשה שלי – הם יפצחו חידה גדולה ויגרילו חידה יותר גדולה .

הביצה במוקד החיפוש על האי המקולל 2019

עד היום , גם לאחר עונה 6 אוצר האי המקולל , חידות האי טרם נכנעו לטכנולוגיה של המאה ה 21 . מי שהסתיר , וכלל הנראה יותר מפעם אחת הוסתרו על האי חפצים או פריטים יקרי ערך , עשה עבודה טובה .

צופי ערוץ ההיסטוריה בציפייה דרוכה לגילוי אוצר . נזכיר לקוראים שלנו שרק לפני כחודש הסתיימה העונה האחרונה של אוצר הזהב המקולל של מלחמת האזרחים. פרק הסיום , יחד עם מרטי לגינה , היה גראנד פינאללה מדהימה . מה שהיה נדמה לרגע כמו אוצר גדול התגלה על חופי אגם מישיגן , הסתבר בתור בדיחה יקרה וממש לא מצחיקה . משהו שתל לבנים דמויות מטילי זהב . סביר להניח שעל אי האלונים זהב לא יקרה .

הזהב של מלחמת האזרחים ערוץ ההיסטוריה

הזהב של מלחמת האזרחים ערוץ ההיסטוריה זהב או בטון

מה יקרה בעונה השביעית והחדשה The Curse of Oak Island

הביצה על האי נחקרה בעונות הקודמות . פרד נולן , מחפש האוצרות האגדי , טען שיש ראיות לכך שלביצה על האי יש מאפיינים מלאכותיים . הוא האמין שייתכן וישנה ספינה טרופה בתוך הביצה . העונה , לכשתעלה לאוויר , תנסה לפתור את השאלה הזו .  

נכון לעכשיו צצות ברשת תמונות מסט הצילום של העונה החדשה אוצר האי המקולל עונה 7  , על אף החורף באזור.

בניגוד לחיפוש אוצרות במקומות אחרים , אוק איילנד הוא מעבדה . מרבית האי שייך בצורה כזו או אחרת לאחים לגינה. זה לא מקום שכל אחד יכול לגשת אליו ולשתול ראיות פיקטיביות. לכן , בניגוד למחפשי אוצרות אחרים בערוץ ההיסטוריה או ערוץ דיסקברי , הם תלויים בעיקר בעצמם ובעובדה שטרם התגלתה – האם יש אוצר על האי המקולל .

3 תגליות חשובות על אי האלונים לשנת 2020 ערוץ ההיסטוריה 

  1. תעלות מחברות את הביצה לבור הכסף וככל הנראה הן מקור המים המציף את בור הכסף 
  2. הביצה , לפי השערתו של פרד נולן היא מעשה ידי אדם ולא שטח טבעי 
  3. ייתכן שבור הכסף לא התגלה במקרה אלא היה סופה של סדרת אירועים ולא אירוע מקרי בודד