הסדרות הכי טובות של נטפליקס לצפייה ישירה

הסדרות הכי טובות של נטפליקס לצפייה ישירה

לפעמים אתה יכול להיות מאד מופתע מכמה אפשר לקבל ממחיר מנוי לנפליקס, גם לאר התייקרות מחירי המנוי בארץ ובעולם . הכנו לכם רשימת הסדרות הכי טובות של נטפליקס לצפייה ישירה עם כתוביות בעברית ! רציתם צפייה בינג' – קבלתם את הרשימה שלנו ! 

הסדרות הכי טובות של נטפליקס לצפייה ישירה כתוביות בעברית

הסדרות הכי טובות של נטפליקס לצפייה ישירה כתוביות בעברית

סדרות ישראליות מומלצות בנטפליקס

נרקוס מקסיקו לא פחות מרשימה מהמקור פבלו אסקובר לצפייה ישירה

בעונות הראשונות של נרקוס השחקן  ואגנר מורה קבע סטנדרט חדש בדרך בה שחקן מגלם דמות דוקומנטרית . הרף היה כל כך גבוהה שבתחילת הצפייה בנרקוס מקסיקו צפייה ישירה כתוביות עברית לא נתתי לה הרבה סיכוי .

אבל היא הפתיעה ובגדול סדרת ההמשך היא אפילו יותר טובה . נטפליקס לקחה את הנוסחא ושפרה אותה. זה כמו שאמא תכין מרק יותר מסבתא . אבל זה בהחלט מה שקורה על המסך. מייקל פנייה דייגו לונה בתפקיד חייהם ! ובכל מקרה אל תוותרו על נרקוס עונה 3 לצפייה ישירה 

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה כתוביות עברית

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה כתוביות עברית

נרקוס עונה 3 לצפייה ישירה 

אף פעם לא עשיתי סקר אבל על עצמי אני יוכל להגיד שזו הסדרה הראשונה שצפיתי בה. נרקוס עם תרגום עברית לצפייה ישירה היא יצירה מעולה מכל היבט. נכון שסוף פבלו אסקובר לצפייה ישירה הוא ידוע מראש אבל במקרה של הסדרה הדרך לא פחות חשובה .

בשבילה גיבורים עפים רק בשביל לראות פאודה הסדרות הכי טובות בעברית

נינט טייב לא מופיעה הרבה על המסך בסדרות , אבל ההופעה של בגיבורים עפים יחד מיכאל אלוני היא אחת יחידה ומיוחדת. החברה הטובים מהיחידה המובחרת מתארגנים לקראת יציאה למסע חיפוש שני אחר אחותו של אחד מהם שהיא לגמרי לא במקרה אהובתו לשעבר של תומר קפון רדוף הסיוטים מהשירות בלבנון . אם תרצו הראשונה ברשימת הסדרות הכי טובות בנטפליקס

סוף טוב הכל טוב , הגיבורים חוזרים כיותר גיבורים וגם מיכאל אלוני זוכה לסצינת סיום מושלמת .  בשבילה גיבורים עפים צפייה ישירה בנטפליקס.

והמלצה חמה על סדרות צפייה ישירה ערוץ כאן 11 

ה VOD  הכי חם ברשת נמצא ללא ספק באתר ערוץ 11 . כתבנו עליו לא מעט בשנה האחרונה הודות לאין ספור סדרות תעודה והפקות מקוריות . אז למי שטרם צפה נזכיר את הסדרה המעולה חוק וסדר מדור מיוחד לצפייה ישירה בערוץ 11 וכמובן את שטוקהולם דרמה קומית ישראלית עם דובלה גליקמן . מומלץ בחום !