סוף עונה 3 שפחה צפייה ישירה

סוף עונה 3 שפחה צפייה ישירה

פרק 13 עונה 3 שפחה צפייה יישרה עם תרגום לעברית הוא בבחינת יציאת מצריים . שבה כמה עשרות ילדים ומשרתות הצליחו לברוח מהזוועה לקנדה השכנה . הסצינה בה לוק ממתין על כבש המטוס לג'ון שנשארה מאחור הוא שיא סוף עונה 3 שפחה צפייה ישירה

דמעות של מרתה וצחוק ילדים

בישראל רגילים למראות כאלו . מבצעים נועזים הביאו בזה אחר זה את יהודי התפוצות לישראל. הם נחתו בנמל התעופה בן גוריון בבגדים מוזרים , בשוק טוטאלי ונשמו בזהירות את טעם החופש . לקח להם קצת , אבל כל עלייה כזו חטפה את ההלם הגדול באפטר שוק . כך נחתה המרתה ריתה והילדים .
שפחה עונה 3 פרק 13 צפייה ישירה הוא מאד דומה. אבל גם מאד שונה . מאחור נשארה גון להמשך המאבק שלה במדינת גלעד . לקראת עונה 4 שפחה אנחנו מצפים לעוד עליית מדרגה . האירועים בעולם מתכתבים עם הסדרה. עשרות מיליוני אנשים חיים בדיקטטורות , בלי תקשורת , ללא תנאי מחייה הולמים וללא אפשרות בחירה . אפילו בלי מס הכנסה שלילי .

מעולם לא חבו רבים כל כך, הרבה כל כך, למעטים כל כך

הציטוט בכותרת שייך לוינסטון צרציל האנגלי . על אך שההיסטוריה מפקפקת בצדק האם האנגלים היו שורדים את מלחמת העולם השנייה לא סיוע אמריקאי או ללא הלחימה וההקרבה האין סופית של ברית המועצות , הציטוט נחרט בזיכרון הקולקטיבי העולמי . כך גם קורה בפרק 13 שפחה עונה 3 .

לסיכום הפרק קבלנו את הילדים נוחתים בקנדה . גון נשאת על אלונקה מאולתרת למקום לא ידוע , אולי נפצעה . סרינה ג'וי אשתו של המפקד פרד ווטרפורד נקראת אף היא לדין ועם כל הסימפטיה אליה , הריי שגם לה מגיע עונש . היא הייתה שותפה מלאה לפני אחרי ותוך כדי לאובססייה הגלעדית.

סיכום עונה 3 סיפורה של שפחה מי המנצחים הגדולים 

לסיכום עונה 3 שפחה צפייה ישירה עם כתוביות עברית וכל לסכם את האירועים החשובים :
גון השפחה הפכה למכונת הרג לא רק למצילת חיים – היא הרגה את המפקד בבורדל , היא הרגה שומר בעלייה למטוס והיא הפכה מאשת ספר לאשת ברזל . מדמויות כאלו נרקמות מיתוסים וחלומות ילדות .
לוק ואמילי בקנדה הפכו לזרוע קליטה של פליטים ממדינת גלעד . השאלה היא כמה לממשלת קנדה יהיו סבלנות וכסף להתעסק אתם ואולי על הדרך לחטוף ממדינת גלעד מלחמה .

 

סוף עונה 3 שפחה צפייה ישירה עם תרגום לעברית עם הסברים על הפרק וספוילרים לקראת עונה 4 סיפורה של שפחה סיקור כל הפרקים סיכום העונה השלישית מי נתח בקרב על גלעד