אמזון ישראל מתחיל לפעול 12/09/2019

אמזון ישראל מתחיל לפעול 12/09/2019

זירות המסחר האלקטרוני בישראל רושמות לפניהן את התאריך . ישראלים נערכים לפעול במסגרת הקניות לראש השנה במה שמוגדר כרעידת אדמה במסחר ברשת הישראלית אמזון ישראל מתחיל לפעול 12/09/2019 !

אמזון ישראל מתחיל לפעול

אמזון ישראל מתחיל לפעול

אמזון אתר בעברית המשלוח מישראל 

זה קורה לפני החגים כמו שענקית הסחר באינטרנט כוונה. הישראלים הם אלופי העולם ברכישה באתרי קניות. למעלה מ 10% מהרכישות באמצעות כרטיס אשראי  ( חלק הודות להטבות ) הם בעת רכישה באינטרנט. לא מזמן הכריזה  amazon על הפעלת אתר מכירות חדש בעברית בשיטת local delivery . בשיטת הזו  קונים באמזון ואת המשלוח מקבלים מישראל . אז נכון Prime Day כבר מאחורינו , אבל לצרכן הישראלי משלו.

עמלות מכירה באמזון ישראל כמה עולה למכור באתר

האתר של אמזון הוא קניון אין סופי של מוכרים. השימוש באכסנייה הזו כרוך בתשלום עמלות לאתר. האם זה יותר זול לסוחר פרטי או לגוף מסחרי שכבר יש לו אתר אינטרנט שהושקעו בו לא מעט משאבים ? ייקח זמן אבל נדע בסוף את האנליזה של ROI . בכל מקרה נוכחות של גופי מסחר גדולים באמזון היא בבחינת – אם אתה לא שם אתה לא קיים.

לפי אתר ההרשמה למכירות אתר אמזון בעברית העמלות שנגבות מהמוכר תלויות באופן הפעולה ומספר הפריטים שיימכרו .

סוחרים פרטיים באמזון ישראל עמלות 

מתאים למי שצופה מכירת עד 40 פריטים בחודש
ללא תשלום קבוע לאתר
עמלה קבוע של 0.99 דולר לפריט כ 3.5 ש"ח + עמלות הפנייה ודמי סגירה משתנים

סוחרים מקצועיים אמזון ישראל חברות גדולות כמה עולה 

מתאים למי שצופה מכירת יותר מ 40 פריטים לחודש
תשלום קבוע של $39.99 כ 120 שח לחודש
עמלות הפנייה ודמי סגירה משתנים

אתרי קניות ישראלים באינטרנט משלוח מישראל 

בישראל כבר פועלים מספר לא מבוטל של אתרי קניות מעולים. בחלק מהאתרים המשלוח חינם , בכפוף למדיניות האתר וסכום הקניה. ההיצע גדול , אין צורך לחכות בתור או לחפש חניה בקניון או מרכז מסחרי ומצד שני משלמים מעמ על קניות באתרי אינטרנט בישראל. הכל שאלה של מה מתאים לך לקנות עכשיו ומתי לקבל את המשלוח .

 

סכו עור נעליים באינטרנט – חנות נעלי נשים המוכרת לכן מהחנויות המעולות ברחבי הארץ. התחילה את דרכה ברחובות ובשנים האחרונות מפעילה אתר אינטרנט עם מבצעים ואפשרות למשלוח חינם מישראל. מומלץ לבקר בחנות האינטרנט גם כן.

אמזון ישראל מתחיל לפעול 12/09/2019 כל המידע על עמלות מכירות וקניות באמזון ישראל מידע אובייקטיבי באתר הישראלי למכירות וקניות באינטרנט הנחיות לחנות באתר אמזון amazon israel