אל קמינו ג'סי פינקמן שעתו הגדולה

אל קמינו ג'סי פינקמן שעתו הגדולה

כל הסימנים מראים שזה הסרט הגדול של הדמות המשנית הכי מרכזית בסדרה הגדולה מכולן. אל קמינו ג'סי פינקמן שעתו הגדולה מתחילה והיא צבועה בכחול לאורך כל הסרט ההמשך לשובר שורות

אל קמינו ג'סי פינקמן שעתו הגדולה

אל קמינו ג'סי פינקמן שעתו הגדולה

אגדות חוזרות לתחייה על המסך

בואו נעשה חשבון נפש קטן . מה קרה באמת על המסך מאז הסתיימה שובר שורות. אם נתעלם מסדרת המופת סמוך על סול , אז בעצם לא הרבה. טוב אולי חוץ ממשחקי הכס לצפייה ישירה. מעבר לזה , לא הרבה .

לכן הסרט אל קמינו הוא אירוע מתבקש על המסך ובעיקר יסייע לנטפליקס לשמור על נתח השוק בקרב צופי סדרות לצפייה שיירה .

כל הפרטים על הסרט החדש של נטפליקס כיצד מסתיים הסרט החדש כנגד כל הניחושים באינטרנט בכתבה מיוחדת לאתר .

כמו בשיעור ספרות הדמויות הקטנות מייחדות את העלילה

ג'סי הוא לא עוד בעל תפקיד בעלילה. העליות והמורדות ביחסיו עם וולטר וייט מהוות את הבסיס לסיום הסדרה של שובר שורות. Aaron Paul מצליח לשמור על דמות חסרת סיכוי לאורך 5 עונות.

לג'סי שלנו אין סיכוי להגיע לאף מקום בחיים. אין לו כשרון לכלום. דבר אחד הוא יודע לעשות כמו שצריך – למלא אחר ההוראות של הייזנברג .

עכשיו מתחילים החיים הקשים. כעת העלילה היא סביבך . במשך כל החיים הבוגרים שלו הוא מתנדנד , בורח הצידה ומפשל ברגע האמת.

סביר להניח שאלמלא וולטר וייט צפוי היה לו עתיד דומה לחבריו הטובים סקיני ובאדג'ר . כעת הם חוזרים כשלישייה מנצחת – Jesse Pinkman Reunites With Badger & Skinny , צבועים כחול , הרבה יותר בשלים פחות מבשלים והמסך כולו שלהם .

השאלה הגדולה היא לא רק האם גסי יצליח לשבור את הנאחס המלווה אותו כל החיים בעיקר בכלל חוסר הבגרות שלו. היוצרים יעשו צעד חשוב על מנת להשלים את הפער בין החיים של יתר הדמויות לאחר הסדרה. משחקי הכס סגרה מעגל . עכשיו תור שובר שורות סרט ההמשך . 

אל קמינו ג'סי פינקמן שעתו הגדולה הסרט החדש של שובר שורות צפייה ישירה el camino עם תרגום עברית כל המידע עם הסברים על סרך ההמשך לשובר שורות עונה 5 ספוילרים